2733
2739
عنوان

سکسولوژیست مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2223 بازدید | 82 پست
نی نی یار عزیز میشه اسم کاربریمو تصحیح کنین اخه اشتباه تایپی شده Donya1379

نمیشه عزیزم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

لطفا و خاهشا مودب باشید. من و همسرم یک سال و نیمه عقد کردیم. و یه ماهه زندگی مشترک رو شروع کردیم.مرد معقول و خوبیه ولی من توی روابط زناشویی و عاطفی باهاش مشکل دارم نمیگم کاملا خنثی س ولی خیلی ضعیفه. وقتش و بیشتر ذهنش خیلی مشغول مسایل حاشیه ایه برای همین تایم کمی که توی خونه هست هم خسته و دراز کشیدس.وقتی باهاش مطرح میکنم سریع گارد میگیره و دعوامون میشه.اواخر با کرونا یکسری وسواس هم گرفته که واقعا برام شرایط رو سخت تر کرده.من نسبت به همسرم خیلی گرمترم خیلی شب ها من میخاستم ولی اون یا خلاصه کرده یا گفته وقت حموم ندارم.تا حالا هیچ وقت حس رضایت جنسی نداشتم.کارای تحریک امیز هم میکنم تحریک میشه ولی خیلی وقتا میگه وقت ندارم میکشه کنار.از اون جایی که هیچ وقت تحریک نشدم زفاف وحشتناک و دردناکی داشتم.زجه زدم گریه کردم از رابطه دخولی بدش اومد.از اون موقع یه هفته خودم ازش بدم میومد ولی بعدش با اصرار من یه بار حاضر شد دوباره امتحان کنه بازم مجرام باز نشد و منصرف شد!!دیگه ما رابطه نداشتیم و حاضر نیس میگه درد میکشی دلم ریش میشه!! ازش میخام بیشترمعاشقه داشته باشیم میگه وقت ندارم ایشالله در اینده اوضاع بهتر میشه. قبلا تو دوران مجردی چند بار خودارضایی داشتم ولی سریع خودمو کنترل کردم الان واقعا دلم اون حس  رو میخاد. به نظرتون چه کار کنم؟؟؟ خاهشا ادب رو رعایت کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بله بفرمایید اینجا پر از اقاست با پروفایل خانم میان جوابتون رو میدن وگرنه خانم ها فکر نکنم تو ا ...

😍عشقم همیشه سر وقت میرسه

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
نمیشه گفت کلا صحت نداره از نرم افزارا و سایتای معتبر میشه سوالمون رو بپرسیم

عزيز جان صحت نداشتن ازين لحاظ كه مشاوره بايد يا خضوري باشه يا تلفني بقيه اش كاركرد نداره..حالا اينكه يك سري براي خودشون دوكان باز كردن يك سري هم چون هزينه نكنن ميزن سراغشون بحث جدايي هست.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
عزيز جان صحت نداشتن ازين لحاظ كه مشاوره بايد يا خضوري باشه يا تلفني بقيه اش كاركرد نداره..حالا اينكه ...

نمیدونم .فقط میدونم اونا هم پزشکن و تخصص دارن.منم جواب سوالامو گرفتم و درست هم بوده.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2740