2737
2734
عنوان

عمران یا معماری؟یا هردو باهم؟💃😜

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 31 پست
منم سال دو عمرانم و دقیقا خیلی ب معماری علاقه دارم ولی خب انقد کمال گرام و دویستا منبع برا هر درس با ...

چشم عزیزم

موفق باشی خانم مهندس😍😘

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم عزیزم موفق باشی خانم مهندس😍😘

همچنین گلم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اگه درس خوندنو دوس داری بخون. من ک عمران خوندم جز خوردم

چشم مهندس جان😘

راستش من درکل تو کتابم😜😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
چشم مهندس جان😘 راستش من درکل تو کتابم😜😅

.

من فقط موقع امتحانا درس میخوندم و اذیت میشدم ترم بعد هم آدم نمی‌شدم. ولی تو همه درسای سخت نمره بالا داشتم تو اسونا نمره پایین. 

کسی ک درس خوندنو دوس داره بخونه بهتره

منم سال دو عمرانم و دقیقا خیلی ب معماری علاقه دارم ولی خب انقد کمال گرام و دویستا منبع برا هر درس با ...

آفرین کمال گرا. منم تقریبا اینطوری بودم. استادمون واقعا سخت میگرفتن. اصلا ازجزوه نبود امتحانا

. من فقط موقع امتحانا درس میخوندم و اذیت میشدم ترم بعد هم آدم نمی‌شدم. ولی تو همه درسای سخت نمره با ...

ایشالله که موفق باشی عزیزدلم😘

2738
آفرین کمال گرا. منم تقریبا اینطوری بودم. استادمون واقعا سخت میگرفتن. اصلا ازجزوه نبود امتحانا

وای بدبختی من اینه ک اصلا استادامون سخت گیر نیستن منم همش فکر میکنم هیچکاری با دانشگاه پیش نمیره همش خودم خودخوان درس میخونم و ازونورم وقتایی ک نمیرسم همون مباحث محدودی ک ازمون میخوانو براشون میخونم و واقعا ازین نظر راضی نیستم هیچوقت از دانشگاهمون 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
کدوم دانشگاهی؟ 

ازاد  اسلامی متاسفانه ینی وقتی بچه هاهم مستعد باشن بخوان بخونن استادا انقد باور دارن ک دانشگاه ازاد مسخرس ک اصلا کلا ادم پشیمون میشه  

ازاد   اسلامی متاسفانه ینی وقتی بچه هاهم مستعد باشن بخوان بخونن استادا انقد باور دارن ک دانشگا ...

منم آزاد با آجین قزوین خوندم. بهترین دانشگاه آزاده حتی از دولتی هم سخت تر میگیرن. کدوم شهری؟ 

منم آزاد با آجین قزوین خوندم. بهترین دانشگاه آزاده حتی از دولتی هم سخت تر میگیرن. کدوم شهری؟ 

اهوازم بعضی استادا خوبن ولی خب اکثرا مسخره بازی در میارن ... اره موافقم خیلی ازادا هستن من شنیدم واقعا عالین اراک و تهرانو میدونم خیلی درسارو استادای عالی دارن برای من ب شخصه ازاد با دولتی اصلا فرق نداشت مزیت دولتی تو کم خرجیش بود ولی بعدا فهمیدم واقعا این باور ک القا کردن ب همه باعث شده استادا بیشتر کم کاری کنن بندازن سر درس نخونی بجه ها

اگر هدف از کامپیوتر بحث هوش مصنوعی دیجیتال مارکتینگ و سئو باشه اون وگرنه عمران و معماری  ...

رشته معماری رو اگه دانشگاه آزاد بخونی خوبه؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
2706