2726
عنوان

عمران یا معماری؟یا هردو باهم؟💃😜

895 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها من سال دو عمرانم

به نظرتون به معماری هم یه پاتک بزنم 😜؟

خیلی درس خوندن رو دوست دارم

عمران رو سراسری میخونم 

به سرم زده معماری هم بخونم دانشگاه غیرانتفاعی💃

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

هدفم اینه که دفتر مهندسی بزنم و مثل بابام ساخت و ساز کنم بعد از اتمام تحصیل

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه نرم افزارهاشو فول بشید همون عمرانو خیلی جلویین پروانه نظامم میگیرین که البته درامدی نداره او ...

چشم عزیزم هدفم اینه پروانه نظام رو بگیرم دفتر مهندسی بزنم

معماری هم بخاطر علمش و جالب بودنش میخوام بخونم😍😘

2728
عالیه نرم افزارهاشو فول بشید همون عمرانو خیلی جلویین پروانه نظامم میگیرین که البته درامدی نداره او ...

ضمنا خیلی ممنون که منت گذاشتید و اومدید تاپیکم 😍😘

منم سال دو عمرانم و دقیقا خیلی ب معماری علاقه دارم ولی خب انقد کمال گرام و دویستا منبع برا هر درس باید بخونم درسای خودمم نمیرسم کامل بخونم چ برسه ب رشته دوم خیلی خوبه اگ بتونی بنظرم حتما اینکارو بکن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
عمران رشته سختیه؟ چجوررشته ایه؟میشه کناریه رشته دیگه خوندش؟

سخت که خب آسون نیس خیلی 

ولی خب من خیلی خرخونم و تو درس و کتابم

از اونایی هستم که ردیف اول میشینم و چیزی رو مشکل داشته باشم استاد رو مغزش رو سوراخ میکنم که بفهمم چی به چیه

به عموان یه رشته دوم از مهندسی ها ورشته های فنی چی روتوصیه میکنید؟ کامپیوتر،عمران،معماری،برق،علوم پ ...

اگر هدف از کامپیوتر بحث هوش مصنوعی دیجیتال مارکتینگ و سئو باشه اون

وگرنه عمران و معماری 

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
2706