2733
2739
عنوان

یه راهکار برای تیرگی دارم خودم امتحان کردم عالی بود☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 14056 بازدید | 158 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من میخوام موهای دخترمو حنا بزارم پودر کاکائو باید بریزم تا رنگ نگیره؟؟؟

اره کم هم بزار بمونه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
مقدار حنا و پودر کاکائو باید مساوی باشع ؟؟

من مادرم سرم گذاشت چند سال پیش اره فکر کنم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بدنمون رنگ نمیگیره؟؟؟

اگه هم رنگ بگیره رنگش میره عزیزم 

برا من امروز رفت ولی واقعا زانوم تغییر کرد 

بچه ها الان چندتا راهکار گفتن که پوست رنگ نگیره

خدایا شکرت 🌷
2740
واسه زیر بغلم جواب میده ؟

خخخخخ فک کن زیر بغلت و اونجات تا چند روووز قرمزه🤪🤪🤪🤪🤪😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

شوشوهامونو اون چند روز چیکار کنیم ک نبینن؟ 🤦🤦😅😅😅😅😅😅

این دستورو از کجا کشفیدی؟؟ 🥴🥴🤪🤪🤪🤪 خمیر دندون؟ 🤪🤪

آره باور کن همینجوری یه تخم مرغو زردشو لازم داشتم استفاده کردم سفیده موند بانصف قاشق ووازلین و یه وعده خمیر دندون قاطی کردم مالیدم جواب گرفتم.

آخه من باخمیر دندون شیر آلات و استیلارو تمیز میکنم

خوش اومدی نازمامان.😊
2706