2733
2734
عنوان

یه راهکار برای تیرگی دارم خودم امتحان کردم عالی بود☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 14093 بازدید | 158 پست
حنای اصل با آب قاطی کنید خمیر بشه بذارید قسمت تیره من ۴۵ دقیقه گذاشتم  یکم رنگ گرفت اونم امروز ...

بدنمون رنگ نمیگیره؟؟؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟        انشاالله خدا حاجت دلتو بده ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم سفیده تخم مرغ و وازلین و خمیر دندون قاطی کردم یه هفته زدم بعد دیگه حوصلم نکشید الان یه زانوم از ...

میشه دقیق توضیح بدی؟

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
عزیزم من میخوام موهای دخترمو حنا بزارم پودر کاکائو باید بریزم تا رنگ نگیره؟؟؟

میگن روغن هم توش داشته باشه رنگ نمیگیره مثلا روغن زیتون

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
رنگش یکم نارنجی بود اول امروز رفت کلا 

امضات راسته عزیزم

خیلی ناراحت شدم  الهی خوشبخت باشین

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
خدا خیرتون بده.این واسه بیکینی هم جواب میده؟

واسه بیکینی هم یکی گفت خیلی عالی بوده فقط گفت چند روز بتونی رنگ قرمزشو تحمل کنی بعدش که رنگش رفت یعنی عالی میشه 

میخوام واسه بیکینی هم امتحان کنم 

حتما نتیجه رو میگم 

خدایا شکرت 🌷
2706