2733
2734
عنوان

نذر کردم برای حاجت روایی ۵۰ نفر آیه الکرسی بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 171 پست

ممنون عزیز برای 

ارامش و اسایش تو زندگی

کار شوهرم 

بخونی ممنون میشم

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@پرنیا۰۰۰۰     سلامتیه دوستم

بترس ؛ بترس از کسی که سکوت کرد وقتی دلش رو شکستی و اون تمام حرفاشو به جای تو فقط به خدا زد ؛وخدا خوب گوش کرد و خوب به یادش میمونه آنچه رو که گوش کرده از کسی که قلبش رو شکستی و خواهد رسید روزی که خداوند تمام اون حرفا رو سر تو فریاد بزنه و اونجاست که تو نمیتونی پاسخی بدی و تو اونروز رو درک خواهی کرد...
2731

لطفا برای حاجت دل @پفسه   @گلزعفرونی   @مامانبزرگپانیذ   @rahaa98  

@moon74  

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

لطفا واسه دستامم دعا کن💖

@الناخانووووووم    

@sar_be_hava    

@آناعشق    

@اعتصامی    

@ماشااا_میشااا    

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

منم برات صلوات میفرستم.مرسی مهربون جانم.

واسه مشکلاته مالی مادرم بی زحمت دعا کن.به خدا بگو مادره پنگول.دمت گرم.یه دنیااااا ممنون.همیشه خوش باشی

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

التماس دعا

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

برای بچه دارشدن داداشم (میثم)ب زودی اولاد سالم.

خودم نی نیم صحیح و سالم ب دنیا بیاد ان شاءالله.

ان شاءالله هرچی میخوایی خدابهت بده.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

@گلزعفرونی   🌸🌸🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2706