2733
2734
عنوان

حس میکنم قدم خیلی بلنده یا نکنه بلند ترم بشم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13233 بازدید | 40 پست
اصلا دوست ندارم دعا کن رشد نکنم اعتماد به نفسم از دست دادم 

انشالله ک تا همینجا باشه رشدت

ولی اگه بازم رشد داشت برو باشگاهی جایی اندام و هیکلتو درست کن اتقاقا زیباتر هم میشه هیکلتون😍

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا همین اندازه دوست دارم بمونه نمیخام بیشتر بشه 

من از دوم راهنمایی ۱۶۸ بودم و بلندتر نشدم، شما الان قدت خوبه الان نسل شما کلا بلندترن نسل ما من تو مدرسه از همه همکلاسیام با تفاوت بلندتر بودم ولی الان دخترا قد بلند شدن پسرا هم همین طور

2738
بخدا اطرافم اصلا ادم اندازم نیست شاید یکی دوتا  

الان حست بده بعدا می فهمی چه مزیتی داری، من هم سن شما بودم ناراحت بودم تازه خواهرم ۱۷۵ برا اون غصه میخوردم ولی الان میگم اون چه خوشتیپه

الان حست بده بعدا می فهمی چه مزیتی داری، من هم سن شما بودم تازه خواهرم ۱۷۵ برا اون غصه میخوردم ولی ا ...

یکی از مزیتاش اینه که ۱۰ کیلو میاد رو وزنت بعد بقیه نمیفهمن🤣🤣🤣من وقتی عقد کردن ۶۵ کیلو بودم بعد عروسیم ۷۵ شدم......زندایی شوهرم میگفت از اول که دیدیمت همینجوری لاغر بودی

قد شما چنده 

خوشبحالت الان فک میکنی خیلی بلندی به سن من رسیدی اونوقت متوجه میشی زیادم بلند نیستی قدت عالیه. من قدم ۱۵۹  بیست ۲۹ سالمه الانم اضافه وزن دارم قشنگ گرد شدم .بنظرم وزنت کمه که قد بلندتر نشون داده میشی.والا قدت عالیه.

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
2706