2733
2734

۱۶ سالمه قدم ۱۷۰  وزنم ۵۶ هرجا میرم از بقیه بلند ترم تو چشمم یا لباسای قشنگ برام کوتاهن بعضیا میگن تا ۱۸ سالگی رشد میکنی دیگه بدتر 

۱۲ سالگی پ  شدم اما بازم رشد کردم 

قد بابام ۱۶۵ مامانم ۱۶۷ 

واقعا قدبلندی من که قدم کوتاهه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قد شما چنده 

163

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2738
اصلا دلم نمیخاد دارویی چیزی نیست جلوش بگیرم 

عزیزم قدت عالیه سعی کن یه پنج شیش کیلو وزنتو زیاد کنی خیلیم قشنگ میشی . قدپ وزن باید بهم بیاد خیلیا دوس دارن بلند باشن خیلیا دوس دارن متوسط من خودم 157 هستم ولی خیلی دلم میخاس بلند باشم یکم چاق میشم مشخص از وقتی یادمه همش رژیم بودم از بچگی

من عاشق ۱۶۵ هستم 

اره به نظرم کوتاهتر قشنگ تره

2706