2733
2734
بخدا بگو.تو دلت نگه ندار بسه

به قول بابا پنجعلی ترسمه... یهو پیگیر شن. بفهمن. 😁😁

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به قول بابا پنجعلی ترسمه... یهو پیگیر شن. بفهمن. 😁😁

بخودشون نگو

به خدا بگو راحت میشی

دیگه تو دلت نگه ندار 

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
2731

@sevdajoooooon    

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
نه نه ای وی اف میخوااام بکنم ازمایش اینا دادم .سفر کاریه که فعلا لغوه الان بچمم پیش خودمه .❤❤❤❤

برای چی ای وی اف تو که خداردشکر مشکلی نداری راحت باردار میشی ؟!!!

برای چی ای وی اف تو که خداردشکر مشکلی نداری راحت باردار میشی ؟!!!

میخواییم به قول معروف دخترم داداش داشته باشه🤣

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
2738

چرا انقدر همه از زندگیت خبردارن؟!مثلا اگ میخای باردارشی لزومی نداره قبلش ب خانواده همسرت مخصوصا جاریت بگی،بزار حامله بشی بعدش که چندماه گذشت خبردار بشن یا بگو.چون هم حسودیشون میشه هم دخالت میکنن.مثلا جاری منم تا فهمید من حاملم فوری حامله شد 😁جنسیت بچشم نگفت تا من دختر زاییدم بعد با افتخار همون شب گفت بچه ما پسره🙄 البته بچه دومش بود.الانم بمن میگه وای همین بچه کافیه درصورتیکه خودش دوتاداره.اما  بخدا من برام فرق نداره حتی خوشحال شدم پسردار شد چون دخترش تنها بود.بعضیا عقده دارن خودتو ناراحت نکن😊

چرا انقدر همه از زندگیت خبردارن؟!مثلا اگ میخای باردارشی لزومی نداره قبلش ب خانواده همسرت مخصوصا جاری ...

اره عزیزم حرفاشون مهم نیست ‌نه من به جاریم هیییییچی از زندگیم نمیگم حتی پیجش رو و یا شماره شم ندارم . 

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
والا راست یا دروغ فعلا میگه حامله م🤣

خب لابد هست نمیتونه ک بعدا قایمش کنه..هزینه آی وی اف چنده؟؟ضمنا اسمت زیباست زیبا خانم..هرکی میگه قدیمیه از حسادت میگه..اسم جاریت و خواهرشوهرتم چک کن هرکدوم جدید بود بدون اونه😁😁

2706