2737
2739
😂😂😂 ای مخ زن  فک کنم خیلی وقت بوده اینا تو دلش مونده بوده و زیر نظرت داشته

نه اجی چه مخ زنی😅 هفت سااااال پیش جاهل بودیم خودشو جلومون کشت تا قبولش کردیم .اره تو دلش هیلی چیزاست

مامانِ شایلین 🥰 در انتظار نی نی دوم🤰🏻شایلین:۲۰/۶/۹۹
بجون دخترم فقط سفر کاریه.من اسمم زیباست میگه اسم خارجی رو بچه هات میزاره اسم خودتم قدیمیه😅

واااااای 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂خیلی خندیدم از دسش ولی

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملتو سرکار گذاشتی بچت ده روزس رفتی سفر قبلشم ای وی اف کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط نگو کاربریم دست بکی دیگس

نه نه ای وی اف میخوااام بکنم ازمایش اینا دادم .سفر کاریه که فعلا لغوه الان بچمم پیش خودمه .❤❤❤❤

نه اجی چه مخ زنی😅 هفت سااااال پیش جاهل بودیم خودشو جلومون کشت تا قبولش کردیم .اره تو دلش هیلی چیزاس ...

بیخیال زندگیتو بکن ادم نفهم زیاد هست که بخوان حال بقیه رو بد کنن

تو نخ ما نباش گره میخوری
2731
نه اصصصصصلا نمیشه

خیلی جالبه. تو نت دیده بودم تبلیعشو ولی تا حالا برام پیش نیومده بود.. خیلی حرفا دارم که دوست دارم به مادر شوهرم و دخترش بگم ولی میترسم یهو رو بشه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ملتو سرکار گذاشتی بچت ده روزس رفتی سفر قبلشم ای وی اف کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط نگو کاربریم دست بکی دیگس هنو ...

اره دومیو میخوام ابرادی نداره که ❤تازه اگه ای وی اف نکنم ۳۰ اسفند وقت مشاوره دارم

نه نه ای وی اف میخوااام بکنم ازمایش اینا دادم .سفر کاریه که فعلا لغوه الان بچمم پیش خودمه .❤❤❤❤

با وجود بچه ی چند روزه ب فکر ای وی اف اینده ای😐😐😐😐ماشاا چ زودم سر پا شدی من ی جراحی ساده داشتم دو هفته افتاده بودم

2740
خیلی جالبه. تو نت دیده بودم تبلیعشو ولی تا حالا برام پیش نیومده بود.. خیلی حرفا دارم که دوست دارم به ...

بخدا بگو.تو دلت نگه ندار بسه

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
دلت شاد عزیزممم❤

همچنین

با وجود بچه ی چند روزه ب فکر ای وی اف اینده ای😐😐😐😐ماشاا چ زودم سر پا شدی من ی جراحی ساده داشتم د ...

بگو ماشالا اره میخوام جنین فریز کنم

2706