2737
2739
عنوان

واااای تو که باز بارداری😏🤔😬

1517 بازدید | 86 پست

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جواب جالبی بود مخصوصا ک میرم خونه مادر همسرم والان همین حرفو خواهم شنید

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2738
باشه هر روز یکی بزا...بما چه.😐😑🤣

🤣🤣🤣🤣

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

من هیچ وقت چیزی نمیگم یعنی به خودم اجازه نمیدم اما اگر بدونم خانواده مشکل مالی داره تهه دلم ناراحت میشم که چرا به آینده اون بچه هم فکر نکردن 

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
باشه هر روز یکی بزا...بما چه.😐😑🤣

مشکل اینه که فقط به بارداری کاری ندارن که کلا به همه چی کار دارن اره عزیزم و خب ما میتونیم تغییر از خودمون شروع کنیم و کسی با حرف هامون نرنجونیم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

منکه یه نفر زل زد تو چشمام دیگه سنت رفته بالا بعدی رو بیار حالامن ۳۰سالمه و یه دختر ۳/۵ساله هم دارم.گفتم والا از من بزرگتراش هنو خونه باباشونم و میگن ماهنو بچه ایم بعد من پیر شدم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

من یکی داشتم مردم میگفتن دیگه نیاری هااا،،،اما  خدا چهار تا بهم داد  

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭