2733
2739
عنوان

بدجنسم من؟؟؟؟

981 بازدید | 41 پست

من خونه عمومم .عموم با برادرزنعموم شریکن با هم و به اقتضای شغلشون برادر زنعموم هی میان اینجا وقت و بی وقت برا حساب کتاب و کلا رفت وامد زیاد دارن 

منم پیش اونا بشدت معذبم مخصوصا یه پسر بزرگ داره که چشاش هیزه هی نگاه میکنه پسرعمومم حساس شده هی اخم و تخمه زیاد خوشش نمیاد من میرم میشینم . منم از خود بی خود میشم. مجبورم برم پیششون 

امروز عموم باهم به اختلاف خوردن  میخوان کارشونو جدا کنن از هم منم بشدت خوشحالم زنعمومم ناحور اعصابش خرابه 

بدجنسم من؟؟؟؟فک میکنم خودخواهیه دلی دعا میکنم کارشونو جدا کنن که اونام نیان اینجا😑😑😑

همین بدجنسی عالیه. بدجنس باش

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
واقعا؟؟؟

اره. الان اگه بدجنس نباشی مسخرت میکنن. عقب میمونی از بقیه.

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜
2740
2706