2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خصوصی با کسی چت نکنم؟؟

چ اشکال داره. من کلی دوست اینجا پیدا کردم 

ولی اصلا کسیو باور نکن اونباری یکی بم درخواست دوستی داد قبل پذیرش تاپیکاشوخوندم مشکلات با شوهرش بود بعد فهمیدم خانمه قبولش کردم بعد تو درخواست میگه اصل بده 😐 مرد بود🤦‍♀️

2728
2738

من که یاعالمه دوستای خوبی پیدا کردم  

خیلیم خوبه  

و اینکه هیچ وقت حرفی نزدم که بقیه ناراحت بشن فقط تو دلم نظراتمو نگه میداشتم   

همیشه به همه تا حدالامکان کمک کردمو میکنم  

نی نی سایت خوبه اما باید بدونی چه جوری ازش استفاده کنی مثلا اگه حالت بده نباید بری تو تایپک های ناراحت کننده  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
من حس میکنم دارم درگیر میشم ..نمیدونم بمونم یا برم

بمون و زیاد درگیر نشو

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

خوبه 

پای درددل ادما میشینی ، باهاشون حرف میزنی ، بعضی وقتا آدما احتیاج دارن فقط با یه نفر صحبت کنن  ،که نترسن از اینکه بعدا از حرفاشون سوءاستفاده بشه ،  اینجا کسی کسی رو نمیشناسه خیلی میشه به این آدما کمک کرد 

این یکی از خوبیاش بود که گفتم ، قطعا بدی هایی روهم داره

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
من حس میکنم دارم درگیر میشم ..نمیدونم بمونم یا برم

بمون ولی وابسته نشو مثل من زیاد وابسته نیستم وقت آزاد میام الانم خوکرونا گرفتم قرنطینه ام اومدم اینجا که زیاد به کرونا فکر نکنم افسرده بشم

دخترام امضای خوشبختی ان روی نامه زندگیم