2737
2739
میشه خودتون دوستتون دعا کنید من و همسرم حالمون خوب بشه آخه دوتا دختر کوچیک دارم وخودم و شوهرم کرونا ...

الهی به حق امام حسین سلامت  بی درد باشید عزیزم ناراحت شدم براتون🙏🙏😢

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی به حق امام حسین سلامت  بی درد باشید عزیزم ناراحت شدم براتون🙏🙏😢

فدای لطف تون بشم ازصبح دارم گریه میکنم من و همسرم هردو بی مادر بزرگ شدیم خیلی میترسم دخترام هم بی مادر بشن و سختی بکشن

دخترام امضای خوشبختی ان روی نامه زندگیم  
کسی هست جواب بده؟ میشه اینجا با ایمیل هم وارد شد یا فقط باید شماره باشه؟

با ایمیل هم که وارد بشی ،موقع ثبت نام شماره موبایل هم میخواد

فدای لطف تون بشم ازصبح دارم گریه میکنم من و همسرم هردو بی مادر بزرگ شدیم خیلی میترسم دخترام هم بی ما ...

نگران نباش خودمم کرونا گرفتم خوب شدم خواهرشوهرم و شوهرش و خیلیهای دیگه ...فقط سیستم ایمنی تونو قوی کنید چون کرونا دارو نداره تو بیمارستان هم سعی میکنن تقویت کنن بدن بیمارو الهی زودتر خوب خوب بشین بزرگ شدن و خوشبختی بچه هاتونو ببینید ،استرس و نگرانی بدترین چیز برای کروناست نماز بخون آروم میشی گلم

2740
اعتماد ک اصلا اما دوست چرا من با چنتا اینجا دوستم عالین بخدا حرف ندارن مث این گل @هدوءبیکران &n ...

شرمندتم اجی مدتی نبودم

ولگ تو بهترینیییییییییییییییییییی یکی یه دونه ایییییییییی😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕
شرمندتم اجی مدتی نبودم ولگ تو بهترینیییییییییییییییییییی یکی یه دونه ایییییییییی😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤ ...

😘😘😘😘

منم فک کنم نمیام دیگه😔 کنکور ۱۴۰۰ باید بمونم امسال پرستاری نیوردم😭😢

خیلی ریختم بهم.

❤❤❤