2733
2734
عنوان

دانشجوهای فرهنگیان یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 21 پست
 نمیدونم این فرهنگیان چی داره سر ودست میکشنن من مجاز شدم حتی تواولویتامم نزدم 

چون از روز اول استخدامی و بیمه هستی حقوق داری تابستون بیکاری هفته‌ای دو روز تعطیلی یه شیف کار میکنی بازم بگم😁

سوالای عقیدتی و اینا تو گوگل میتونی ببینی

باید برم پیش راضیه تو سریال اقازاده ازش یاد بگیرم✌😂

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باحسابداری تو بانک مشغول بشی بهتر نیس؟یا حسابدار ی شرکت فرهنگیان حواست باشه ک تااخر هین ،۴تومنه اضا ...

اخه معلوم نیست استخدام بکنن یا نه وگرنه من از محیط مدرسه فراری ام🚶‍♀️

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
چون از روز اول استخدامی و بیمه هستی حقوق داری تابستون بیکاری هفته‌ای دو روز تعطیلی یه شیف کار میکنی ...

اره خدایی خیلی راحت پول درمیارن . از اول اسفند تعطیلن به خاطر کرونا 

2728
مشاوره کجا رفتی؟ کلا از رشته هنر فک نکنم کسی بره فرهنگیان جز منو تو😂 با این رتبه میتونیم کارگردانی ...

میدونم رتبه خوبیه ولی والاه هر مشاور یه چیزی میگه فردا انتخاب رشته میکنم با یه مشاور خوب ببینم چطور میشه اابته من اهنگسازی میخام اگه قبول نشم میرم مصاحبه فرهنگیان 

میدونم رتبه خوبیه ولی والاه هر مشاور یه چیزی میگه فردا انتخاب رشته میکنم با یه مشاور خوب ببینم چطور ...

ازمون عملی دادی؟