2733
2734

من ۱۰۰۰ تا فرستادم

صلوات برام بفرستیدتوراخدا8️🤲

خدایا من هنوزم به معجزه هات ایمان دارم وخواهم داشت🕋🕋یاامام حسین یا باب الحوائج یا حضرت ابولفضل یا حضرت علی اصغر یا حضرت زینب من گدای منتظر خونتونم من حاجتمندم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی کاش منم میدیم شرکت میکردم البته تازه خودم ختم گذاشتک برای چهارده معصوم و شادی امام زمان.عج .دوست ...

ایراد نداره عزیزدلم 😍⚘⚘⚘

قبول باشه ازتون 😍😍😍😍😍

یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات برای حاجت روایی خودت 🙏⚘

یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات و ۵ امن یجیب برای شفای مادرتون 🙏⚘

یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات و ۵ امن یجیب برای اون مادر بیماری که گفتید هم اتاقی مادرتونه 🙏⚘

الهی به امید خودت
2731
من رو هم یادت نره عزیز کنار دعاهایی که خوندید برام دعا کنید منم برات آیت الکرسی میخونم

قربونت عزیزم ممنونم واقعا 🙏😍😍😍

یک ایت الکرسی و ۱۴ صلوات از طرف من به نیت حاجت روایی تون⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
انشالله خیلی ممنونم 😍😢🙏 یک ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت شما 

ممنون مهربون 

منم برای حاجتت آیت الکرسی خوندم و صلوات فرستادم

برای حاجتم خیلی دعا کن 💚🍀

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2740

۱۰۰ تا صلوات برا حاجت روایی همه 

تو روخدا برا منم دعا کنید

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم