2733
2739

اخی کاش منم میدیم شرکت میکردم البته تازه خودم ختم گذاشتک برای چهارده معصوم و شادی امام زمان.عج .دوستام45000 شد مادرم مریضه لطفا واسش دعا کنید واسه همه مریضا تخت کناریش یه مادره که بچه شیرخوار داره بیهوشه پنج روزه امشب واسش70حمد خوندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘⚘ @توکل96     @sarvinkhanoom ...

سلام.الحمدلله عزیزم,ممنونم مهربونم,ان شالله حاجت روا بشی دوست عزیز

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
عزیزم هر چی از خدا میخوای بهت بده❤به خیر و عافیت و سلامت منم 118 صلوات میفرستم

قربونت بشمممم 😍😍😍

قبول باشه

۱۴ تا امن یجیب برای حاجت های دلت از طرف من ⚘⚘

الهی به امید خودت
2731
واااای خیلی خیلی ممنون..یک یس و 100 تا صلوات به نیت حاجت رواییتون میخونم..ان شاءالله اگه جمعه رفتم ح ...

وااااااااییییی 😍😍😍😢😢😢😢😢

الهی بمیرم که شما اینقدر مهربونی 

من راصی به زحمت نیستم بی چشمداشت خوندم 😔⚘

۳۰۰ صلوات از طرف من به نیت حاجت رواییت 😍🍬 

الهی به امید خودت
2740
وااااااااییییی 😍😍😍😢😢😢😢😢 الهی بمیرم که شما اینقدر مهربونی   من راصی به زحمت نیستم ...

خدا نکنه دوست عزیز😍😍زحمتی نیست.خیلی دلی بود😍😍اصلا وقتی پیامتونو دیدم که برام ایه الکرسی خونده بودید شوک شدم انگار برام نشونه بود..خیلی خیلی ممنون.😍😍به امید حاجت روایی همگی❤❤

به توکل نام عظمت بسم الله الرحمن الرحیم  10صلوات هدیه به حضرت رقیه سلام الله علیها  برای ...

سلام عزیزم ممنونم از محبتتون ،  خیلی دلم پر غصه اس لحظه به لحظه حال دلم بدتر از قبل..... ممنون میشم برا آرامش خانوادم و تموم شدن غصه پدر و مادرم دعا کنید ..... از خدا میخوام که دلتون همیشه شاد و زندگیتون سرتاسر آرامش و گشایش باشه...... منم ۱۱۴تا صلوات میفرستم....

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....
۳۰ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘⚘ @vahshiroz     @miss_maaaryaam   &n ...

وااای ممنونم مهربونم

انشاالله حاجت رواشین😘😘😘

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ممنون عزیزم منم تو چله زیارت عاشورا برای همتون نیت میکنم به حاجت دلتون برسید شماهم برای حاجتم صلوات ...

قبول باشه عزیزم 😍

التماس دعا 🙏⚘⚘⚘

چشم بازم میزارم 

۱۴ تا صلوات به نیت حاجت شما مجددا ⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
2706