2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏🙏⚘⚘ @دنیاجهنمی @۳۰۰۳ @nنیلوفر13 ...

ممنون عزیزم منم تو چله زیارت عاشورا برای همتون نیت میکنم به حاجت دلتون برسید شماهم برای حاجتم صلوات هدیه کنید 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اسی پیشنهاد میدم یه سفره دیگه بزاری ختم ۱۲۴ هزار صلوات برای حاجت روایی همه دوستان

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
5 تا ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیران 🙏⚘⚘ @eshghemehdi @assalakk ‍  @mar ...

فدات عزیزم

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
2738

استارتر عزیز از خدا هرچی میخوای تو زندگیت بهت بده مشخصه خیلی دل پاک و مهربونی داری امیدوارم همیشه شاد و سلامت در کنار عزیزانت زندگی کنی برای منم با اون دل پاکت دعا کن هم آرامش داشته باشم هم این که برکت باشه تو زندگیمون و زندگی همه انشالله 

.. ❤️❤️❤️

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏🙏⚘⚘⚘ @مهاخانوم     @sheyda_9 ...

ممنونم عزیزم التماس دعا منم براتون آیه الکرسی میخونم با صد صلوات 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏🙏⚘⚘⚘ @مهاخانوم     @sheyda_9 ...

ممنون عزیزم منم برات آیه الکرسی و صلوات و حمد میخوانم 

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت

سلام گلم مرسی که صدام کردی

منو دعا کنید دوستان خالمم مریضه نمیتونن تشخیص بدن بیماریشو چندماهه اسیر هرروز صبح زود میرن تا شب دکتر و ازمایش براش دعا کنید خواهش میکنم

لطفا درخواست دوستی ندید
۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘⚘ @raha_naz     @فاطمه_از_دیا ...

😍😍😍ممنون ازت عزیزم😍😍ان شاءالله امروز برات۱۰۰تا صلوات میفرستم😘حاجت روا شی ان شاءالله💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706