2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏🙏⚘⚘⚘ @bahar_roz     @ghost_200 ...

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عزیز دلم صدام کردی      

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2731
۵ ایت الکرسی و ۵ صلوات به نیت حاجت روایی این عزیزان 🙏⚘⚘  @سپید۷۲ @تهاجم @fateme0018   ...

واییییییی چه حس خوبی بهم دادی ممنونم خیلی دلم وشاد کردی

خداان شاء الله همه اونایی که به امیدی می یان تواین ختم ها شرکت می کنن دست خالی برنگردونه🙏🙏🙏🙏

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2740
فدای تو بشم من عزیزدلم ،۲۰۰تا صلوات برای خوشبختی شما میفرستم.

وای واقعا نمیدونم چی بگم 😢😍😍

یه دنیا ممنونم الهی ثوابش هزاران برابر بشه و برگرده به خودتون 🙏😍😍

مممنونم ازتون مررررسی 😍😍⚘⚘⚘⚘

الهی به امید خودت
ممنونم مهربونم منم برای شما و این دوستان میخونم 🌹🌹🌹🌹 ۲۰۰ صلوات و ۵ آیه الکرسی

قربونت بشم الهی 

خیلی خیلی ممنونم 🙏😍😍⚘⚘⚘

۱۴ صلوات دیگه به نیت شما  

الهی به امید خودت
2706