2752
2734
عنوان

تجربه ی من ، از درمان وسواس فکری و عملی

| مشاهده متن کامل بحث + 192390 بازدید | 280 پست
من نماز خوندنمم داستان بود وضو گرفتنمم همینطور  چند بار وضو میگرفتم ، نکنه مسح سر نکشیدم ، ن ...

من مشکل وسواس فکری و اضطراب دارم.میتدسم‌حالم بد بشه.اذیت بشم.برم‌جایی حوصله سربره.البته قبلا بیماری معده داشتم.خیلی اذیت‌میشدم.انگار خاطره های تلخش برام مونده.ی رابطه غلط عشقی هم داشتم ک شکست خوردم.و از بعد اون مشکل افسردگی وسواس فکری اضطراب اومد.ک برای افسردگی دکتردارو داد خوب شدم.فقط اضطراب موند ک هروقت میادسراغم.وسواس فگری هم‌میاد سراغم.ک باید اونم دارو بخورم بعد زایمانم

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗

اینقد کیف میکنممممم

افراد سایت همدیگه رو نمیشناسن 

ولی 

تجربیاتشون رو درخالصانه  اختیار هم میزارن 

موقع مشکلات به داد هم.میرسن و نظرهایی که بنظرشون بهتربنه رو میدن

موقع ناراحتی از ته دل  دلداری میدن 

موقع خوشحالی از ته دل  خوشحال میشن

اگه کسی سوالی بپرسی تا حد امکان سعی میکنن راهنمایی کنن 

و همه اینها در حالیه که اصلن نه همدیگه رو دیدن و نه میشناسن ❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم در مان کردم همش رفت ولی تو غسل باهام مونده

بهش بی توجه باش 

غسل میکنی ،اگه اون‌موجوده اومد تو ذهنت ،بگو میدونم که غسلم باطله ، عمدا غسلمو اشتباهی انجام میدم و دوباره تکرار نکن

بعد چند بار ،خودش میره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
بهش بی توجه باش  غسل میکنی ،اگه اون‌موجوده اومد تو ذهنت ،بگو میدونم که غسلم باطله ، عمدا غسلمو ...

اینم اوکی شه بعدش بیشتر موقع ها یک خودکاری یک مانعی یک زخمی میبینم که  باید  باز بشورم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
من اینجوری وسواس ندارم از چیزهای دیگ دارم الان از نماز و وضو گرفتم که عینا مثل هم بودیم باعث شد به ب ...

اگه دوست داری نمازتو شروع کن ،اگه شک کردی اشتباهه ،به شکت توجه نکن و بگو خدا میبخشه و واقعا هم میبخشه 

بی توجهی درمان وسواسه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
من مشکل وسواس فکری و اضطراب دارم.میتدسم‌حالم بد بشه.اذیت بشم.برم‌جایی حوصله سربره.البته قبلا بیماری ...

با مشاوره رفتن خوب میشی

اینقد کیف میکنممممم افراد سایت همدیگه رو نمیشناسن  ولی  تجربیاتشون رو درخالصانه  ا ...

⁦♥️⁩

دارو چی بخوریم اینجا شهرمون مشاوره نداره

دارو روانپزشک‌میده.مشاوره نمیده.بعد باید ببینی‌مشکلت نیاز ب دارو داره یا ن.روانپزشک تشخیص میده

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
اینم اوکی شه بعدش بیشتر موقع ها یک خودکاری یک مانعی یک زخمی میبینم که  باید  باز بشورم

به اونم بی توجه باش اگه اوکی نشدی ،پیش مشاور برو ، آرامش آدم از هر چیزی مهم تر و با ارزش تره

با مشاوره رفتن خوب میشی

ی مدت دارو خوردم خوب شدم.بخاطر بارداری دکتر‌گف قطع ن.الان میخام داروبخورم دکتر گف مشکلی نداره الان.این قرص ضرری نداره برای بچه.ولی میترسم بخورم.

خوشبحالت😥 من مهمونی خونه یکی میرم فکر میکنم کثیف شدم از مهمونی میام میرم حموم مسواک میزنم لباسامو حتی جورابمو میشورم همچنین لباسای شوهرمو و وادارش میکنم اونم بره حموم. اگه میوه مثلا دوتا دونه تو یخچال داشته باشیم یکیشو بر نمیدارم چون با خودم میگم اون یکی دیگه تنهایه😐😐 شوهرم مسخرم میکنه ولی من دست خودم نیست با اینکه میدونم اون موجود زنده نیست... یا مثلا وقتی ظرف میشورم باید همه لیوانا قاشق ها بشقابا کنار هم باشن نباید تنها یا کج باشن..خودم خیلی اذیتم ولی هرکار کردم درست نشدم. یادمه یبار میخواستیم بریم جایی همه تو ماشین منتظر من بودن و هی بوق میزدن من تند تند لیوانا رو کنار هم میچیندم😐🙄

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
ی مدت دارو خوردم خوب شدم.بخاطر بارداری دکتر‌گف قطع ن.الان میخام داروبخورم دکتر گف مشکلی نداره الان.ا ...

اگه دکتر گفته مشکلی نیست دیگه 

حالا چون بچه داری میخوای از یه دکتر دیگه هم راهنمایی بگیر ، اگه اونم اوکی داد ،بخور

خوشبحالت😥 من مهمونی خونه یکی میرم فکر میکنم کثیف شدم از مهمونی میام میرم حموم مسواک میزنم لباسامو ح ...

حتما برو روانپزشک.همه‌چیز درمان داره جز‌مرگ

میگن حضرت علی وقتی از جایی رد میشدن.که اب جمع شده بوده و احتمال پاشیده شدن اون اب به بدنشون بوده   برا اینکه دچار شک.نشن که یه موقع اب نجس بهشون پاشیده شده  یا نه قبلش یکم اب تمیز  به لباسشون می پاشیدن که بعدا فرض کنن ابی که به لباسشون هست همونیه که خودشون پاشیدن و تمیزه 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
اگه دکتر گفته مشکلی نیست دیگه  حالا چون بچه داری میخوای از یه دکتر دیگه هم راهنمایی بگیر ، اگه ...

متخصص روانپزشکم.بامتخصص زنان.گفتن پوکساید ضرر نداره برای بچه.بخور.ولی من‌میتدسم بچم چیزیش بشه😔

2706