2733
2734
عنوان

خانوما شما چقدر پس انداز دارین؟ روشتون برای پس انداز کردن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3626 بازدید | 69 پست
چقدر خوب منم اقدامی هستم.خدا کنه هر دو باردار شیم چون مادرای به فکر هستیم

انشالله عزیزم دعا میکنم همین ماه هر دومون نینی دار باشیم😍

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

البته من به همسرم میگم وام خونگیه فلان موقع در میاد درواقع اینطور نیست خودم جمع میکنم بعد دوباره با هم در موردش تصمیم میگیریم

اخه شوهرم اهل ریز ریز جمع کردن نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2740
عزیزدلم. دوست صمیمی من روانشناس هست و توی کلینیک تقریبا روزی 500 میگیره. اونم مثه من خنگه... کل پیج ...

منم‌عاشق خرید کردن و بعدش مسافرتم

ولی خوبی دارم اهل یهو خرید دلم چیزی بگیره نیستم‌مگه بدونم با چه هدفی چه مناسبتی خرید میکنم..سعی میکنم شیک بپوشم خوب بخرم‌ تا هر چیزی چشم گرفت بخرم بزارم تو کمد اشفال کنه..

تو این دوره واقعا پس انداز کردن خیلی سخته.. من الان دوهفته میشه درگیر کرونا باورت نمیشه بگم چقدر هزینه دارو درمان و خوراک مون شده..

طلا خریدم خودم با سود خودم .طلاهای عروسیمو حساب نمی کنم چون مال هر دومونه پول نقد گذاشتم بانک سود ب ...

کاش بجای پول گذاشتن تو بانک یه خونه بنام خودت میخریدی میدادی اجاره. اجارشو استفاده میکردی ارزش پولتم چندین برابر میشد

کاش بجای پول گذاشتن تو بانک یه خونه بنام خودت میخریدی میدادی اجاره. اجارشو استفاده میکردی ارزش پولتم ...

رفتم دنبالش تا ۲۰۰ م می شد خرید می تونستم.تا وشم زدم خونه شد ۷۰۰ م الان ۱ میلیارد .اینا هم خوشحال شدن

ماشاالله  من پزشک میشناسم روزی ۵۰۰ درآمد نداره مگه مشاوره ساعتی چنده؟؟

عزیزدلم توی کلینیک تکنیک برتر اگه اشتباه نکنم کار میکنه. تازه هم دکتری ش رو گرفته قببش با ارشد کار می‌کرد. الان تقریبا 1ساعت و نیم 170 اگه اشتباه نکنم

منم‌عاشق خرید کردن و بعدش مسافرتم ولی خوبی دارم اهل یهو خرید دلم چیزی بگیره نیستم‌مگه بدونم با چه ه ...

وای عزیزدلم خدا سلامتی بده زوودی خوب بشی ایشالا 😢💓🤗 آره باور کن هشتاد درصد لباسا و پالتو و مانتو و کیف نپوشیده اتیکت روش گذاشتم دم در😐مامانمم سایز من نیست بهش بدم

2706