2726
عنوان

خانوما شما چقدر پس انداز دارین؟ روشتون برای پس انداز کردن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3626 بازدید | 69 پست

من قبلا که شرایط بهتر بود پس اندازم تا ۵تومنم رسید که دادم به اقای همسر در حال حاضر فقط یه ربع سکه دارم که اونم مال هر دومون میدونم واندکی پول نقد

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
اره منظورم خرجی که واسه خونه شوهرم می ده.ماهی ۱۵۰۰ می ده بعد من می رم تره بار به خودم زحمت می دم.یا ...

عزیزم منم همین کارو میکنم همیشه از مقدار خرجیه خونه میریزم به یه کارت دیگه اگر لازم شد خرج میشه اگر نه پس اندازه

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ازش چیزی میمونه اره فکر خوبیه پس اندازش کن 

ماه پیش ۵۰۰ زیاد اوردم .دادم بهش برنج و گوشت خرید ذخیره‌.یا ماه پیش بهش می گم باز خرج خونه می کنه‌.....هم اون حق داره هم من .چون به خودم زحمت می دم هم ارزون هم جنس خوب می رم می خرم‌..خواهرش اصلا دلش نمی سوزه به شوهرش می‌گه خودت بخر اونم‌از گرون ترین جا می خره.بارها هم منو مسخره کردن که از تره بار می خرم.در صورتی که الان تره بار میوه خیلی خوب میارن انبه اناناس همه نوه چیز ارزون تر ....

2728
عزیزم منم همین کارو میکنم همیشه از مقدار خرجیه خونه میریزم به یه کارت دیگه اگر لازم شد خرج میشه اگر ...

منم می کردم حتی چشم‌می زدم دو تومان هم می شد.می خوام دوباره از خرج خونه پس انداز کنم برای بچه اینده

من حدود دوتومن دارم که ی تومنش تو بورس هست😑 میدونم مسخرس ولی ماهی 100 تومن میگیرم از شوهرم این ی تومنم بابام بهم داده 😞خیلی وقتم هست هییچی نخریدم😑

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من حدود دوتومن دارم که ی تومنش تو بورس هست😑 میدونم مسخرس ولی ماهی 100 تومن میگیرم از شوهرم این ی تو ...

ی میلیارد؟

تو باعث میشی فکر کنم دنیا ارزش زندگی کردن روداره مادرم 😍😍😍
منم می کردم حتی چشم‌می زدم دو تومان هم می شد.می خوام دوباره از خرج خونه پس انداز کنم برای بچه اینده

منم همین کارو کردم اگر خدا بخواد به زودی باید اقدام کنم واسه نینی منم کنار میگذارم برای خرجای کوچولو وسیسمونی نمیخوام پدریم به زحمت زیادی بیفته برام دعا کن اگر خدا صلاح دونست یه کوچولو سالم بهم بده

عزیزم چقدره حقوقت. من سه میگرفتم پارسال. از آذر دیگه نرفتم 

من بیشتر از ده سال کار میکنم شاید از ماهی سیصد هزار تومن بوده

قبل کرونا خیلی اکتیو بودم ماهی ۵م میشد گاهی بیشتر

ولی بعد کرونا خیلی کمتر شده بین ۲تا۳ و سه ماه اول تا اردیبهشت تقریبا درامد صفر بود

چون من مشاوره کار میکنم کارمون تعطیل شد الانم کمتر مراجع کننده دارم 

ی میلیارد؟

😂😂😂ی میلیون بابا😑

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
منم همین کارو کردم اگر خدا بخواد به زودی باید اقدام کنم واسه نینی منم کنار میگذارم برای خرجای کوچولو ...

چقدر خوب منم اقدامی هستم.خدا کنه هر دو باردار شیم چون مادرای به فکر هستیم

من بیشتر از ده سال کار میکنم شاید از ماهی سیصد هزار تومن بوده قبل کرونا خیلی اکتیو بودم ماهی ۵م میش ...

عزیزدلم. دوست صمیمی من روانشناس هست و توی کلینیک تقریبا روزی 500 میگیره. اونم مثه من خنگه... کل پیج های مزون اینستا میشناسنش. باور کن ماهی 7.8 تومن لباس و... میخره. ولی الان که فکر میکنم به چندسال پیش راحت میتونستم ماهی یه تیکه طلا یا ربع بخرم الان حداقل 200 تومن سرمایه داشتم 😭

2706