2737
2739
عنوان

خانوما شما چقدر پس انداز دارین؟ روشتون برای پس انداز کردن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3626 بازدید | 69 پست
عزیزدلم توی کلینیک تکنیک برتر اگه اشتباه نکنم کار میکنه. تازه هم دکتری ش رو گرفته قببش با ارشد کار م ...

ماشاالله 

واقعا فکر نمی‌کردم مشاوره اینقدر درآمد داشته باشه.

من دوست پزشک دارم اصلا اینقدر درآمد نداره

کارمندم معمولا تامبلغی جمع میکنیم یا تبدیل میکنم به طلا یا ماشین یا اگر لازم باشه وسیله خونه قبل کرونا مسافرت و اینا

تازگی (یه هفته پیش) بیست تومن شوهرم وام.کرفت چهل تومنم من دادم ماشینو عوض کردیم الان پس انداز نقد پنج تومن دارم با مقدار طلا خونه(البته شصت متری تو تهران)و ماشینم داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشاالله  واقعا فکر نمی‌کردم مشاوره اینقدر درآمد داشته باشه. من دوست پزشک دارم اصلا اینقدر در ...

باید زبر و زرنگ باشی. خیییلی به خودش میرسه خیییلی زیاد. هر ماه موهاش یه رنگه. اکستنشن و لنز و.... کلی شیک و پیک میکنه اینا خیلی توی مخاطب تاثیر میزاره 

2728
ماشاالله  واقعا فکر نمی‌کردم مشاوره اینقدر درآمد داشته باشه. من دوست پزشک دارم اصلا اینقدر در ...

مشاورا درامدشون خوبه مخصوصا الان ک دیگه همه مشکل دارن و نیاز ب مشاور

بگذریم ک مشاورِ دلسوز خیییییییلی کمه 

من واسه یکی ک تازه تخصصی نداشت پرسیدم ساعتی 200 تقریبا

وای عزیزدلم خدا سلامتی بده زوودی خوب بشی ایشالا 😢💓🤗 آره باور کن هشتاد درصد لباسا و پالتو و مانتو ...

واسه خودت قانون بزار مثلا تولدت فلان پالتو ..مانتو یا کیف بخری...یا فلان مناسب کلی خرید کنی اینطور همیشه مرتب و لباسات ست 

واسه خودت قانون بزار مثلا تولدت فلان پالتو ..مانتو یا کیف بخری...یا فلان مناسب کلی خرید کنی اینطور ه ...

دیگه فعلا که حقوقی ندارم خواهر. دارم میرم کلاس کیک دکوراتیو ایشالا وقتی به درآمد رسیدم حتما عمل می‌کنم به این قانون💓

دیگه فعلا که حقوقی ندارم خواهر. دارم میرم کلاس کیک دکوراتیو ایشالا وقتی به درآمد رسیدم حتما عمل می‌ک ...

ببخشید هزینه کلاس دکوراتیو کیک چقدره.؟؟؟ و چند جلسه هست... ممنون میشم جوابمو بدید

2740