2737
2739
عنوان

همه ی دوستام شوهر کردن از کلاسمون فقط من

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 111 پست
من ۲۵ سالمه میگم زوده

نه دیکه فکر نکنم ابجی😁

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم سوم دبیرستان که بودیم تعدادی ازیادی دوستام مزدوج شدن ولی من درس و دانشگاه برام جذاب تر بود تا تش ...

نمیدونم شاید

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2740
نه عشق نه هیچی اصن واسم پیش نمیاد

برو بابا

ماباهمین فکرا خودمونو بدبختذکردیم

نیست که نیست به درک 

فک کردی ازدواج کردی خوشبختی؟ن جانم اگه الان احساس خوشبختی نداری بدون بعد ازدواجم نخاهی داشت

حالا نگم از ازدواجدبد و شوهر بد

خوبه تو این سایت صب تا شب گرفتاریای متاهلا رو میخونین

از خیانت گرفته تا خساست و دخالت خاندان شوهر ونیش وکنایه و عدم تفاهم و نفهمیدن و نفهمیده شدن.....

ببخشید گلم من امروز هورمونام بهم ریخته عصبانیم😁🙄

ولی واقعیتو گفتم

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عهه پس دست به کار شم😁

ن حالا عجله هم نکن ولی خو اگر یکی اومد خوب بود نگو زوده😄

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

خب حالا که این شده برات سوال. این سوالو هم از خودت بپرس. آیا همشون تو زندگی احساس خوشبختی میکنن؟ آیا همشون تو زندگیشون احساس شادی میکنن؟ آیا همشون ازدواج های مناسب داشتن؟ ببین ازدواج مناسب داشتن مهمه نه اینکه صرفا فقط ازدواج کنی. تو توی زندگیشون نیستی که. عزیزم بعدش هم همه چیزو فقط از خدا بخواه. بشین دعا کن و از خدا بخواه که سرراهت یه همسر خوب بزاره و توکلت به خدا باشه.

.

منکه میگم تا الان درس خوندم  کم کمش 5 سال مجردی کنم بعد تازه به فکرش بیفتم😐

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
برو بابا ماباهمین فکرا خودمونو بدبختذکردیم نیست که نیست به درک  فک کردی ازدواج کردی خوشبختی؟ ...

آخه خونه ی پدرم هم اصلا خوب نیس امضامم واسه همونه

چی بگم والا

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2706