2737
2734
عنوان

همه ی دوستام شوهر کردن از کلاسمون فقط من

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 111 پست
نه عزیزم جمع نبند من واس خودم هدف دارم مث اون 17 ساله ها ک شما دیدی ک تنها هدف از خلقتشون زن شدن و ز ...

شما به هرهدفی برسی باز باید شوهرکنی ت بچه بزایی به قول خودت

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داری به خودت و خانوادت هم توهین می کنی متوجه نیستی انگار

شما انگار کلا متوجه نیستی 

میگم همه ازدواج ها همینه، هیچ توهینی هم نیست....واقعیت ازدواج همینه

فرقی هم نداره چه خانواده ی من چه خانواده تو چه هر خانواده ای

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
شما انگار کلا متوجه نیستی  میگم همه ازدواج ها همینه، هیچ توهینی هم نیست....واقعیت ازدواج همینه ...

ازوناحرفا زدی باز

همه که اینجور نیستن

شما چهارنفرو تو سایت یا اطرافت می بینی مشکل دارن میای تعمیم میدی.تازه اونام که مشکل دارن از ندونستن طرزرفتار و...هست که میشه درستش کرداگه بخوان

واقعیت ازدواج خوبی لذت محبت عشق به اطرافیان و زن و مرد و بچه هست...

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
2728
به خاطر همین هدف خدا آفریدت 

حس میکنم با یه پیرزن 60 ساله حرف میزنم! اینهمه دختر پولدار خودساخته اینهمه دانشمند مونث اینهمه موفق مونث واقعا هدف تو زاییدنه؟!!!!!! خدا شمارو هم آفریده تفاوت آدمایی مث ما قشنگتر معلوم شه! ریپ نزن داغونترین طرز فکرو داری تبریک بهت برو شوهر کن بچه بزا سعادت دنیا و آخرتت رو ببر البته مامان بزرگ من از همه سعادتمند تر بود چون تو 13 سالگی اولین بچشو بدنیا آورد! 

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
حس میکنم با یه پیرزن 60 ساله حرف میزنم! اینهمه دختر پولدار خودساخته اینهمه دانشمند مونث اینهمه موفق ...

آفرین به مادربزرگت  

به هر هدفی برسی باز باید مادر بشی ...

حتی نماینده های زن تو مجلس کشورهای اروپایی با اون همه پیشرفت و... با عشق نوزادشونو تو مجلس شیر میدن .اگه ماها بودیم کسر شاءنمون می شد...

سرور زنان عالم وبهشت  هم مادر بود...

فکرهای قدیمی  من ارزش بسیاری داره...

مریم میرزاخانی ها افتخار همه هستند...

دختر پولدارو فقط نمیدونم چه کنم!!!

شماهم پولدارشو پزشو به بقیه بده