2733
2739
عنوان

همه ی دوستام شوهر کردن از کلاسمون فقط من

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 111 پست

۱۹سالههههههه

اونا زود ازدواج کردن شما دیر نیست واست عزیزم

منم همه ازدواج کرده بودن حتی بچه هم داشتن تو دانشگاه من مونده بودم بعد فارغ التحصیلیم۲۳سالگی ازدواج کردم بشدت هم راضیم

هم جوونیمو کردم هم زود وارد مشکلات زندگی نشدم

اونایی که شوهر چهل ساله دارن  دست بالا کنن یک سوال دارم😊😊😊

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا خودتو با بقیه مقایسه میکنی اونا اشتباه کردن ۱۹ سالگی مگه وقت ازدواجه من خودم ۲۰ ازدواج کردم و پشیمونم 

خواهرم ۲۵ سالشه انشالله اگه خدا بخواد تا اخر امسال ازدواج میکنه دختر خالمم همینطور ۲۹ سالشه تازه میخواد ازدواج کنه

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

فلسفه ومنطق ازدواج در ایران

(همه دوستام ازدواج کردن من موندم پس منم باید ازدواج کنم اگه ازدواج نکردم یعنی ترشیدم)

ازاعماق وجودم متاسفممممممم

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘

شماهم هروقت قسمت باشه ازدواج میکنید ...

ولی من خودم نظرم این هست ک تا سال اخر دانشگاه نباید درگیر روابط عاطفی شد 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

الان دردت یکی میگی شوهر ندارم

شوهر کنی هزارتا درد داری😁خود شوهره یادت میره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740
۱۹سالههههههه اونا زود ازدواج کردن شما دیر نیست واست عزیزم منم همه ازدواج کرده بودن حتی بچه هم داشت ...

منم دانشجوام ولی اگه موقعیت خوب باشه میرم واگرنه مجرد میمونم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

باورم نمیشه تو نوزده سالگی شوهر میخواین... 

چه خبرتونه فکر کردین شوهر چیه... یه اقابالاسر زورگو که باید همه جوره درخدمتش باشی.. اگه فکزر کردین صبح تا شب مورد ناز و نوازش قرار میگیرین سخت در اشتباهین

دخترم تمام زندگی من
دانشجوام

منم سوم دبیرستان که بودیم تعدادی ازیادی دوستام مزدوج شدن ولی من درس و دانشگاه برام جذاب تر بود تا تشکیل خانواده 

23ازدواج کردم 

کاش یکم بیشتر به خودم فرصت میدادم. 

شما الان فرصت انتخاب همه چیز داری ولی صرفا اگر به

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

خداییش نوزده سال هنوز واسه ازدواج زوده چه دختر چه پسر

طرف هنوز از فاز نوجوونیش بیرون نیومده چی میفهمه شوهر چیه

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
2706