2733
2739

فوليك اسيد

ويتامين دي

مولتي ويتامين

دكتر داد

البته يك ماه خوردم باردار شدم الانم يدوفوليك و ويتامين دي مصرف دارم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویتامین C خیلی نیازه ولی با چیزا طبیعی رفعش کنی بهتره

مثل توت ها و قیسی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

من فیفول میخوردم دکترم بهم داد و چون سابقه سقط داشتم اسپرین هم خوردم . ولی تو خانه هم زیاد تقویت کردم خودمو تا جواب گرفتم همون دوماه اول.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
فوليك اسيد ويتامين دي مولتي ويتامين دكتر داد البته يك ماه خوردم باردار شدم الانم يدوفوليك و ويتا ...

ویتامین D چند روز در هفته و چ موقعی باید خورد؟

از خودم بخورم که مشکل نداره؟

ما که زیر افتاب نیستیم ۱۰۰%نیاز داریم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740
من فیفول میخوردم دکترم بهم داد و چون سابقه سقط داشتم اسپرین هم خوردم . ولی تو خانه هم زیاد تقویت کرد ...

تقویت با چیا؟

ویتامین D چند روز در هفته و چ موقعی باید خورد؟ از خودم بخورم که مشکل نداره؟ ما که زیر افتاب نیستیم ...

به نظرم اينكارو نكن

زيادش ضرر داره 

من هرروز دكتر برام نوشت خيلي كم بود ويتامين دي بدنم بخاطر رژيمم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
به نظرم اينكارو نكن زيادش ضرر داره  من هرروز دكتر برام نوشت خيلي كم بود ويتامين دي بدنم بخاطر ...

من شنیدم هفته ای یدونه خوبه خورد

دکتر به من فقط فولیک داد . اهن هم لازمه؟ ایرانی یا خارجی

اهن برای همه خانوما نیازه

نخوری هم اشکال نداره اگر کم خون نیستی

من ایرانی گرفتم

2706