2733
2734
حلوا بارداری چیه🤪🤪🤪🤪 چه وقتهایی باید خورد

نو همین نینی سایت خانوما خورده بودن بیشتراشون گفتن نتیجه گرفتیم منم گفتم حالا ما هم ضرر نداره امتحان کنیم یه حلواست پر از ادویه های تند و گرم وخرما که از روز اول پری تا بیست روز باید خورد من تا پانزده روز خوردم . تازه کاچی هم چند بار وقت پریود خوردم رحمم هم گرم میکردم و روغن زیتون میمالیدم به شکم پهلوهام و با شال گرم میبستم تا بعد پریود.اسم حلوا هست حلوای بارداری یا حلوای میتی بزن تو نت بدات دستورش میاد

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
خارجی بود یا ایرانی ؟ دوز چند ؟ هر روز میخوردی؟

احتمالا ایرانی بود

۵۰۰

هر روز

یک ماه خوردم

سرخود نری قرص بگیری

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص آهن اصلا بدون تجویز پزشک و آزمایش نخورین ، چون من یک ماه همینجوری خوردم بعد که آزمایش دادم به دکترم گفتم آهن بدنم‌پایین نیست؟

گفت نه اتفاقا بالاس و غلظت خون داری ! بعد برام آسپرین نوشت!!!

نو همین نینی سایت خانوما خورده بودن بیشتراشون گفتن نتیجه گرفتیم منم گفتم حالا ما هم ضرر نداره امتحان ...

منم حس میکنم رحمم سرده😕

ولی خودم خیلی گرمایی هستم

نمیدونم ربط داره یا نه

الانم روز ۵پری هستم

حتما باید بیست روز بخوری😐😐😐😐😐😐چ خبره😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731
احتمالا ایرانی بود ۵۰۰ هر روز یک ماه خوردم سرخود نری قرص بگیری

😊 گرفتم  دوز ۴۰۰ ایرانی . البته من یه مدته خیلی فراموشکار شدم گفتن خوبه . حالا اگه واسه بارداری هم خوبه که بهتر

😊 گرفتم  دوز ۴۰۰ ایرانی . البته من یه مدته خیلی فراموشکار شدم گفتن خوبه . حالا اگه واسه باردار ...

E گردش خون رو زیاد میکنه

و برای بارداری نیازه

2738

زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین و آرد گندم 4 یا 5 قاشق غذا خوری خانم های اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

اینم طرز تهیه

ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی

خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه

بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست

حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین

که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا

مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین

طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری

سوالاتی که زیاد پرسیده شده :

به شوشو می تونیم بدیم ؟ بله برای هر دو خیلی خوب و مقویه

برای تقویت شوشو چی از همه بهتره ؟ گرده ی نخل نر از عطاری بگیرین بهتره اما اینم خیلییییییییییی مقویه

چرا نباید بعد از 20 پری خورد؟ چون خیلی طبیعت این حلوا گرمه

اقدام ها چه جوری باشه؟ من که دکتر نیستم اما چیزهایی که دکتر ها می گن بعد از پری مثلا از 8 یا 10 پری یه روز در میون

این حلوا چه اثراتی داره ؟ خیلی باعث می شه احساس گرما تو بدنتون کنین و این احساس طبیعیه

نکته : هر کسی که پسر میخواد میزان فلفل افزایش بده

منم حس میکنم رحمم سرده😕 ولی خودم خیلی گرمایی هستم نمیدونم ربط داره یا نه الانم روز ۵پری هستم حت ...

نه منم نتونستم تا بیست روز بخورم فقط تا پانزده روز خوردم بس تند و تیز بود از دهنم آتیش میزد بیرون تازه آقام که اصلا نخورد اون فقط گردو و عسل و میوه و مغزیجات را میخورد. دستورشو فرستادم.

2706