2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خجالت نداره ک.من ساعت ۱۰ نوبت دارم.میخوام فریز و شست و شو بشم.قشنگ ی رب درگیر دم و دستگاه منه

اونا اونقد میبینن ک براشون مهم نیس دیگه.اصن نکا نمیکنن ک چ شکلی هسی 

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
منم خجالت میکشم ولی مجبوری دیگه  و این که درد عفونت خیلی بده  و مورد بعد دکتری که کارش ا ...

اين دكتر من خيلي دقيقه اوندفعه برا معاينه عفونت با انگشت تو واژنم ميكرد و خيلي دقيق معاينه ميكرد همش دست ميزد ميگفت درد داري؟ الان اينجا درد داري؟ زير دستش ميميرم از خجالت مثل معاينه قبل زايمان

نميدونم چرا عادت نميكنم ب اين معاينه لعنتي

2728
خجالت نداره ک.من ساعت ۱۰ نوبت دارم.میخوام فریز و شست و شو بشم.قشنگ ی رب درگیر دم و دستگاه منه اونا ...

يعني يك ربع بايد روي اون تخت معاينه بخوابي؟

باز خوبه با انگشت توواژنت نميكنه اين دكتر من منو هردفعه اينقدر ميخواد دقيق معاينه كنه كه ميميرم هربار نميدونم شايد شما هم چون فريز و اينا دارين اين معاينه رو داشته باشيد اونوقت مشكلي نداري؟؟؟؟؟؟

اين دكتر من خيلي دقيقه اوندفعه برا معاينه عفونت با انگشت تو واژنم ميكرد و خيلي دقيق معاينه ميكر ...

خب یه جای دیگه برو وحی که نیست 

ور ضمن با انگشت معاینه نمیکنن وسیله داره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
پس اپیلاسیون هم نرفتی؟؟؟ قشنگ دستشه همه ما میزنه ولی برای اونا عادی شده و اصلا دقت نمیکنن

اپيلاسيون دستشونو تو واژن نميكنن كه

اين انگشتشو ميبره دااااااخل هي ميچرخونه ميگه درد داري؟نگاشم كلا به صورتمه اون لحظه ميخوام بميرم دستاش داخل بدنم انگار تا اعماق بدنم ميره انگشتاش

2738
خب یه جای دیگه برو وحی که نیست  ور ضمن با انگشت معاینه نمیکنن وسیله داره

اين از فاميلاي شوهرمه ميگه فقط پيش اين برو خيلي هم مهربون و باسواده ولي اره عوضش ميكنم

ميخواستم همينو بدونم كه نكنه برم جاي ديگه اونجا هم با انگشت معاينه كنه  شايد بخاطر اينه كه عقونتم شديده

حالا معاینه تو جای دیگه برو . جوابشو ب این بگو 

يه بار همينكاري كردم قبل از زايمانم البته،گفت نميشه اينجوري نميتونم بايد خودم معاينه كنم،هيچي با دست خودم،خودمو انداختم تو دهن اژدها بنده خدا خيلي هم با حوصله است،هر چي ميگم اصلا تند نميشه اينقدر ميگه تا مجبور ميشم برم بخوابم 

خجالت نداره ک.من ساعت ۱۰ نوبت دارم.میخوام فریز و شست و شو بشم.قشنگ ی رب درگیر دم و دستگاه منه اونا ...

عزيزم شما بخاطر عفونت بايد فريز كني؟ميشه بعدش كه تموم شد بياي بگي چجوريه فريز؟درد داره يا نه؟چون من عفونتم شديده فكر كنم كارم مثل شما به فريز بكشه

وای چطور روت میشه بری پیش فامیل! آدم پیش دکترغریبه میره میگه فوقش دیگه نمیبینمش بازم خجالت داره چه برسه فامیل و آشنا

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
يعني يك ربع بايد روي اون تخت معاينه بخوابي؟ باز خوبه با انگشت توواژنت نميكنه اين دكتر من منو هردفعه ...

اره.بابا معاینه میکنه.دستگاه معاینه میکنه اون توو تا تهش رو نگاه میکنه.برای فریز هم جلوم میشینهگهمه جیو بررسی میکنه😂

نبابا.خانومه دکترم.منم اوایل خجالت میکشیدم.الان اینقد رفتم معاینه ک برام عادی شده دیگه

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
2706