2737
2734

خجالت نکش

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خجالت نداره

در ضمن همه رو که معاینه نمیکنن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
خجالت نداره که اونا روزی صد نفرو میبینن تو رم اصلا یادشون نمیمیونه مطمئن باش

اخه دكتر فاميلمونه خيلي دكتر خوبيه نميخوام پيش كس ديگه اي برم بعد همش هم معاينه ميكنه تا ميري تو ميگه بخواب رو اون تخت لعنتي

2738

والا دکترا روزی دست توی صد نفر میکنن دیگه این چیزا براشون عادیه . اونا باید خجالت بکشن 😂 منم اولش خیلی بدم نیومد ولی وقتی دفعه اول رفتم دیدم هیشکی ب هیشکی نیس برام عادی شد 

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
اخه دكتر فاميلمونه خيلي دكتر خوبيه نميخوام پيش كس ديگه اي برم بعد همش هم معاينه ميكنه تا ميري تو ميگ ...

بشخصه عمرا پیش فامیل برم . حتی داریم تو فامیل من حتی سوال شفاهی نمیپرسم خیلی بدم میاد

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
اخه دكتر فاميلمونه خيلي دكتر خوبيه نميخوام پيش كس ديگه اي برم بعد همش هم معاينه ميكنه تا ميري تو ميگ ...

حالا معاینه تو جای دیگه برو . جوابشو ب این بگو 

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
مگه ميشههههه

منم خجالت میکشم ولی مجبوری دیگه 

و این که درد عفونت خیلی بده 

و مورد بعد دکتری که کارش اینه ذره ای براش اهمیت نداره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706