2733
2734
چيكار كنم ؟؟ آسيب ميزنن ؟؟ الان از همون موقع بقره گذاشتم 

نه اجازه نداره آسیب بزنه داره سعیشو میکنه که به روحت آسیب بزنه قبل خواب دعای معراج بخون طلسم خیلی سنگینیه برو از عطاری هم سنگ قلیاب بگیر وتمام اطراف خونت بریز که اصلا اجازه ورود پیدا نکنن الان اعصابت از اولین خوابت کاملا به هم ریخته وبه زمین وزمون داری گیر میدی درسته؟

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎
ببین من تاپیکاتو نخوندم اما یه نفر یه طلسم رو سپرده به یه موکل که بیاره تو زندگیت اما یه دعا داری حا ...

نه منظورم هست كه تو تاپيكامم هست يعني حرفم راسته دروغ نميگم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تازه قبلا هم گفتم خودشون گفتن با طلسم از پا در تون مياريم و اينكه هر جا مطمئن ميريم تا يه موقعي خوبه ...

نگران نباش خدای تو از اونا قویتره فقط مراقب روح وروانت باش از اون طریق دارن ورود میکنن

نگران نباش خدای تو از اونا قویتره فقط مراقب روح وروانت باش از اون طریق دارن ورود میکنن

برا منم میتونی البته من خواب ندیدم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2731
نه اجازه نداره آسیب بزنه داره سعیشو میکنه که به روحت آسیب بزنه قبل خواب دعای معراج بخون طلسم خیلی سن ...

آره بيشتر بچه مو ميزنم خيلي شديد يعني انگار خودم نيستم و خيلي خود به خود گريه ميكنم و به زور نمازامو ميخونم 

خب خونمون آپارتمانيه چطور بريزم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خيلي هر وقت از خدا كمك ميخوام تو خواب كمكم ميكنه راستي گاهي يه چيزي براق اكليلي ميبينم مثل هاله بيشت ...

نه اون  از اجنه نیست اون محافظته وقتی میبینیش خدارو شکر کن

خواهرم ۴۰ سالشه شاغل تحصیلکرده اس هرکی میپسندتش بعد چند روز پا پس میکشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ما هم توكل مون به خداست بخدا الان چهار ساله يكسره درگيريم خيلي داغون شديم بدتر از همه اينكه فاميلن از همه چي مون خبر دارن 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2738
نه منظورم هست كه تو تاپيكامم هست يعني حرفم راسته دروغ نميگم 

ببین گلم من نمیگم دروغ میگی تو عین حقیقتو بیان میکنی شبا قبل خواب معراج رو بخون

نه اون  از اجنه نیست اون محافظته وقتی میبینیش خدارو شکر کن

واقعااا خدا رو شكر 

چون خيلي خيلي گريه ميكنم و همه از خدا شكايت ميكنم چرا منو نميبيني چون خيلي از بعد تهديد اينا ما سختي كشيديم و همه اش از طلسم بود ولي همه تا جايي بهمون كمك ميكنن بعد جواب مون رو نميدن 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
آره بيشتر بچه مو ميزنم خيلي شديد يعني انگار خودم نيستم و خيلي خود به خود گريه ميكنم و به زور نمازامو ...

سنگ قلیاب وسرکه رو مخلوط کن یه رب قبل از اذان مغرب یه بسم الله بگو وتمام اطراف خونتو با سرنگ بپاش ولی بسم الله رو تکرارکن

ما هم توكل مون به خداست بخدا الان چهار ساله يكسره درگيريم خيلي داغون شديم بدتر از همه اينكه فاميلن ا ...

پسرت ببر گفتار درمانگر اگر حرف بزنه شیطونی هاش کم تر میشه

خواهرم ۴۰ سالشه شاغل تحصیلکرده اس هرکی میپسندتش بعد چند روز پا پس میکشه

میشه علائماشو بگی مثلا اینکه خواهرت چجورشخصیتیه تغییری تو رفتارش بوجود اومده یا نه 

2706