2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آره گلم

ببخشيد چون ميخواستم كسي كه سردر مياره بخونه كه مسخره نشم 

قبل از اينكه بخوابم چند تا سوره خوندم و آية الكرسي و بعد گفتم خدايا هر چيزي هست تو خوابم نشونم بده 

تو خواب ديدم كه يه پسرم چيزي ميبينه و با چيزي حرف ميزنه ( با جن ها بسم الله ) و بعد پسر مو اذيت ميكنن و پسرم تو خواب بهم ميگفت مامان دارن اديتم ميكنن و منو ميزنن و من با اينكه هيچي نديدم دعواشون ميكردن و ميگفتم از شر تو به خدا پناه ميبرم ولي همه وسايل اطرافم ميفتاد زمين 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
آره گلم

پسرم دو سال و نيمش هست و اصلا نمي تونه خوب  حرف بزنه فقط مامان و بابا و يا بده يا اونجا همين چند كلمه رو ميگفت 

چند وقته خيلي عصبيم تا پسرم كار خرابي ميكنه سريع ميزنمش 

و اينكه خواب اينا بخ صورت مختلف ميبينم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
ببخشيد چون ميخواستم كسي كه سردر مياره بخونه كه مسخره نشم  قبل از اينكه بخوابم چند تا سوره خوند ...

نگران نباش اجنه دونسل ان 

رحمانی وکافر اونی که توخواب اذیت کرده رحمانیه وخدا بهش اجازه اذیت کردن تو بیداری رو نداده وموکله ببین از اطرافیانت دشمن نداری که بخواد برا شما طلسم زده باشه؟

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎
2714

وقتي چشمهامو باز كردم به زور تونستم خودمو تكون بدم و بلند شم ولي تمام بدنم همش موهاش سيخ بود انگار يه انرژي كنارم بود 

راستي پسرم اصلا نميتونه درست بخوابه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
نگران نباش اجنه دونسل ان  رحمانی وکافر اونی که توخواب اذیت کرده رحمانیه وخدا بهش اجازه اذیت کر ...

چرا دارم تو تاپيكام هست 

خيلي دارم ولي باطل كردم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
نگران نباش اجنه دونسل ان  رحمانی وکافر اونی که توخواب اذیت کرده رحمانیه وخدا بهش اجازه اذیت کر ...

چيكار كنم ؟؟ آسيب ميزنن ؟؟

الان از همون موقع بقره گذاشتم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
چرا دارم تو تاپيكام هست  خيلي دارم ولي باطل كردم

ببین من تاپیکاتو نخوندم اما یه نفر یه طلسم رو سپرده به یه موکل که بیاره تو زندگیت اما یه دعا داری حالا یا توخونست یا جای دیگه که اون باعث شده نتونن اثر کنن بقیه طلسما چند بار این خواب رو دیدی؟؟؟

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎

تازه قبلا هم گفتم خودشون گفتن با طلسم از پا در تون مياريم و اينكه هر جا مطمئن ميريم تا يه موقعي خوبه بعد ديگه اونطرفي كه باطل ميكنه انگار خسته ميشه و جواب مون رو نميده 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
ببین من تاپیکاتو نخوندم اما یه نفر یه طلسم رو سپرده به یه موکل که بیاره تو زندگیت اما یه دعا داری حا ...

خيلي هر وقت از خدا كمك ميخوام تو خواب كمكم ميكنه راستي گاهي يه چيزي براق اكليلي ميبينم مثل هاله بيشتر موقع نمازم اون چيه ؟؟ اونا هستن 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2706