2733
2739
یه کاری کن سوره جن ویاسین رو باهم بخون رو آبی که از روخونه میاری وبا اسپره بپاش همونجا و یه نعل اسب ...

اطلاعات کاربریت بالانمیاد بهم درخواست دوستی بده ازاین تجربه هامن زیاد دارم حتی توبیداری به چشم چیزایی دیدم که جوابی ندارم براشون این تاپیک احتمالا بخاطر موضوعش میترکه منتظرم

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
اينكار رو كردم ولي خاكي نبود آخه تقريبا هر روز جارو ميزنم حتي زير فرش ها رو فقط يكم خاكه ريختم تو آب ...

عه  فاطیما خانم چرا استاد علوم غریبه را خراب میکنی همون یه کم دلیل صداقت ودرستی استاده

همونو بزن توی اب ببین چی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سوال چی آخه عزیزدلم چقدر آخه ماها زود باوریم من خودم صدتا کلاس علوم غریبه و متافیزیک رفتم با عالما و ...

سلام وقتتون بخیر 

من خییلی دوست دارم همزاد ملکی خودمو پیدا کنم ولی نمیدونم چه جوری و خییلی میترسم ک یه وقت سنگینی روی خودم و خانوادم بیوفته 

میشه بگید چیکار کنم

یا کسی رو میشناسید ک دراین مورد ب من کمک کنه؟ 

ممنون میشم جواب بدید💜

سلام وقتتون بخیر  من خییلی دوست دارم همزاد ملکی خودمو پیدا کنم ولی نمیدونم چه جوری و خییلی میت ...

عزیزم من یه مدت سایت نبودم برای همین دیر پاسخ دادم 

از من میشنوید دنبال این مسائل نباشید و حتی دیگ بهش فکر نکنید مرز بین خوبی و بدی علم ماورا به باریکی یک تار مو هستش و اگه به هر دلیلی وارد بعد بد و آسیب رسانش بشید ممکنه به شدت زندگیتون تحت تاثیر قرار بگیره و بیرون اومدن ازشم بسیار سخته  

2740
عزیزم من خیلی گرفتارم میشه تلفنیا نشونی اون پیرمردروبهم بدی؟ 

سلام عزیزم 

فوت شده  چند سال پیش 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙