2733
2734
عنوان

فرشمو اخر سر خودم رفو کردم این شد

747 بازدید | 16 پست

چند ماه پیش بخاطر اتو سوخت فرشم زرد شد هرکار کردم نرف 

اخر دیروز سر نماز نمدونم یهو خدا ذهنمو اورد سمت قیچی ابرو 

دگ افتادم بجون فرش این شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

افرین چجوری درست کردی 

عاااالی شده

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

رنگ کردی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
افرین چجوری درست کردی  عاااالی شده

اینو با قیچی ابرو افتادم بجوش 

هر روشی رفتم قبلا پیاز سرکه ژیلت کشیدم روش سابیدمش اصلا درست نشد. اخر با قیچی ابرو رفتم سراغش زرداشو بزور قیچی کردم انگشتام پوکید 

2738

خوبه ب زحمتش می ارزید

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706