2733
2734
عنوان

دلم سیگار میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 3501 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار سیگار کشیدم... ولی همون یه بار یه بسته 😂😂😂😂😂😂😂 قبلشم کلی ماست خورده بودم...

یهو غش کردم... 

داییم نجاتم داد. رسوندم بیمارستان... 

بعد ک حال. بهتر شد دکتره پرسید چیزی مصرف کردی؟ گفتم یه بسته سیگار... گفت چرا انقدر زیاد.

گفتم اخه میخواستم تموم شه کسی نفهمه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

2731
وقت بخیر  مصرف سیگار حتی یه نخ در روز اثرات مخربی رو آناتومی بدن ب جای میزاره از جمله معده درد ...

وای من دندونام محشر بود،تواین دوسال دارن میپوسن

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
من شوهرم کارش شهر دیگس ماهی دو ماهی یبار میاد..بعد وقتی میومد من مصرف سیگارم خیلی میشد..بعد رفتنی چن ...

شوهرت برات. میخره؟ من شوهرم بفهمه من و میکشه 🤪🤪

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
من یه دونه بچه بیارم دوباره میکشم مشکل عصبی دارم ازوقتی ترک کردم حالم بدترشده برام دعاکنین بستری نش ...

انشالله درست میشه ،خوب میشی عشقم

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
2740
وقت بخیر  مصرف سیگار حتی یه نخ در روز اثرات مخربی رو آناتومی بدن ب جای میزاره از جمله معده درد ...

ممنونم  ولی الان  من  فقط  به فکر اینم که سیگارمو بکشم بعد درباره  ضرر و زیانش فکر کنم و بخوابم  ندارم  اگر نه کشیده بودم 😫

هرروز میکشیدی؟

سیگار و ن هر وقت حالم بد بود دوتا باهم ن ک هروز بکشم  ولی قلیون یه روز در میون یا هفته ای یکی و دوبار. نمیدونستم حامله ام. تا فهمیدم گذاشتم کنار کلا 

اره...اوایل چن بار تعارف زد منم روم باز شد..خودش کم میکشه..اما من زیاد میکشیدم که خدا رو شکر الان تر ...

پس خودش انداخته ب جونت نمیتونه چیزی بگه.. من شوهرم از زن سیگاری بدش میاد اصن بیرونم میبینه بدش میاد ها. 

منم دزدکی میکشیدم الان خداروشکر نمیکشم دیگ 

2706