2737
2739
عنوان

دلم سیگار میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 3502 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حامله ک شدم قلیون و ترک کردم. سیگارم خیلی کم میکشم دیگه خیلی خیلی ک اعصابم خورد بشه یه نخ فقط اون ...

چجوری نمیکشی من دوساله میکشم اول روزی ۱۰تا الان یسال هستد۶تاش کردم کمتر نمیتونم

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
2728
چایی اصلا نخور لواشک ترش خیلی کمک میکنه به ترک ..من بالواشک ترش وتخمه سیگارو ترک کردم الان یکماهه

من همراه سیگار یه لواشک میذارم دهنم،تاثیری نداره،دوساله افتاده جونم

2740
ادامس نیکوتین دار بخور بزا از سرت بیفته فردا مشروب تعارف میکنه بهت حواست به دوستای اطرافت باشه گلم

مشروب چیه  بهم گفت گل میکشی ؟  اعتیاد نداره تو هلندم مجازه   گفتم نه  اگر نه که الان گلی  هم بود 

سخته  منی که از بوش حالم به هم میخورد الان نسخ یه سیگارم هاااا  فکر نمیکردم اینطوری منو در ...

کسی که خوشش نیاد نمیره سمتش دادا من از قلیون خوشم میاد ولی نمیکشم حتی واس تفریح آدم هر چیزی و امتحان نمیکنه بیلدون؟

وقت بخیر 

مصرف سیگار حتی یه نخ در روز اثرات مخربی رو آناتومی بدن ب جای میزاره از جمله معده درد پوسیدگی دندان عفونت گوش و سرطان ریه 

یه مسئله ی زنونه ای که سیگار اون رو تحت تاثیر قرار میده مسئله ی بارداری هستش 

سیگار عامل بروز مشکلات در بارداری از جمله وزن کم نوزاد /سقط جنین/سندروم مرگ ناگهانی نوزاد شناخته میشه.همچنین شانس ابتلای زنان به بیماری های قلبی نسبت به مردان بیشتره

بعلاوه ی پوکی استخوان سرطان سینه و رحم و موارد دیگر...

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
بخاطر مشکل خاصی رفتید سمت سیگار یا نه لذت میبرید

تنهایی،غریبم خانوادم دورن شوهرمم صب میرهدسرکار آخرشب وقت خواب میاد،بار اول گرفتم با تفریح یهو دیدم نمیتونم کنار بزارم،روزای اول یه پاک دوروز میکشیدم بعد کم کردم روزی۶تا،از خودم بدم میاد

چجوری نمیکشی من دوساله میکشم اول روزی ۱۰تا الان یسال هستد۶تاش کردم کمتر نمیتونم

وابستگی ندارم بهش.. من دو ماهه بودم فهمیدم ک ای داد بیداد حامله ام. تا فهمیدم حامله شدم یهو جفتش و انداختم کنار یعنی هررروز میکشیدم ها. همین حاملگی باعث شد ترکشون کنم

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
من شوهرم کارش شهر دیگس ماهی دو ماهی یبار میاد..بعد وقتی میومد من مصرف سیگارم خیلی میشد..بعد رفتنی چن ...

من شوهرم نمیدونه بفهمه سرمو میبره،یبار اومد گفت خونه بو سیکار میاد خندیدم گفتم من میکشم گفت ازین شوخیانکن،

2706