2410
2553
عنوان

دلم سیگار میخواد

3442 بازدید | 54 پست

من یه زمانی  از قلیون متنفر بودم   یکی از دوستام  هم  قلیونی بود خلاصه  انقدر  برا تفریح کشیدیم  قلیونی  شدم   بعد  یواش یواش داره از سیگار خوشم  میاد   تکو توک  سیگارم  کشیدم  تو محل کار   خونه دوستم     الانم  بد جور دلم  سیگار میخواد    سیگاری شدم ؟   از هرچی  میترسیدم  سرم  اومد  از دیروز ه دلم سیگار میخواد نکشیدم   و عصبی  هستم  و خوابم  نمیبره   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببخشید ولی حوگیر هستی .

خودتو سرگرم کن یادت بره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

تفریحی بزن اما خودتو معتاد نکن 

شوهز من خیلی اخلاقش خوبه تو خونه تا حالا سیگار نکشیده اما تو جمع شاید یه نصفه یا تو شمال بکشه اما تو خونه و باشه و روزای عادی اصلا نمیکشه

2714

من حامله ک شدم قلیون و ترک کردم. سیگارم خیلی کم میکشم دیگه خیلی خیلی ک اعصابم خورد بشه یه نخ فقط اونم هر چند ماه ی بار.. بهش قک نکن از سرت بنداز بیرون باو هم لبات سیاه میشه هم دندونت

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
ادامس نیکوتین دار بخور بزا از سرت بیفته فردا مشروب تعارف میکنه بهت حواست به دوستای اطرافت باشه گلم

عزیزم سیگار از مشروب هم بدتره ، باید جدی بذاره کنار

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...

خدایی خیلی بو گند میده سیگار باز قلیون بوش خوبه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نکششششش نفس بکش خواهرم این چه وضعشه اخه کلتو بکوب دیوار بگو هوی مغز اگه یبار دیگه سیگار و قلیون بخوا ...

چه پیشنهاد بیستی، حتی اگه ترک نکنه هم ضربه ی مغزی که میشه🙃 پیشنهاد از این بهتر مگه داریم واقعا؟؟😑😑

2706