2733
2734
عنوان

تجاوز روحی ۹ سال پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 38 پست
فک کنم توسن بلوغ بخاطر غریزه زیاد یه کاری کرده و بعد پشیمون شده براهمین خواستگاری کرده, فراموشش کن.& ...

درسته

من تجربه ی مشابهی ندارم و شاید نتونم درک کنم ، ولی ۱۶ سال دیگه خیلی بچه است نباید قضاوتش کرد

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمی‌دونم واقعا چرا تو قرن ۲۱ به تجاوز روحی و جنسی و ...... اعتقاد ندارم  مگه میشه به نفر رو بد ...

نگید این حرفها رو 

چون شما ندیدی دلیلی بر نبودش نیست 

انسان هم میتونه بهترین باشه و هم بدترین

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نگید این حرفها رو  چون شما ندیدی دلیلی بر نبودش نیست  انسان هم میتونه بهترین باشه و هم ب ...

نه بخدا حرف من نیست 

اصلا تو گیر و دار این چیزا نیستم 

این حرف یه روانشناس هست که نزدیک ۵۵ هزار نفر دنبال کننده داره 

ماهم بچه بودیم کم با بقیه آمپول بازی نکردیم که 😅

کار خوبه خدا درست کنه
نه بخدا حرف من نیست  اصلا تو گیر و دار این چیزا نیستم  این حرف یه روانشناس هست که نزدیک ...

پس اون روانشناس نیست 

خواهر من کلینیک روانشناسی کار کرده پرونده هایی رو میگه که ادم تا مغز استخونش میسوزه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
تا زمانی که بچه بودم گریه میکردم حتی میترسیدم بگم  ازش وحشت داشتم  اما وقتی به خواهرم و ...

خب اگه ب جسمت آسیب زده باید همون موقع میگفتی😔😔

منم یه پسر پنج سال و نیمه دارم خیلی وحشت دارم از کثیفی دنیا

پیامدی برات داشت؟شوهرت خودش فهمید یا خودت گفتی؟

شش سال خیلی کوچیکه😔

خیلی شرمم میشه اینو بگم😢پسر خاله بی شرافت منم یه بار جای خصوصیشو بهم نشون داد و اسمشو گفت و گفت بیا بگیرش تو دستت چیزی نیست که بیا بیا منم بغضم گرف فقط اون نبود خیلی وقتا خیلی کارای اینجوری میکرد یا بهم دست میزد 

خدایا چرا من هیچی نگفتم😢😢😢بابام اگه میفهمید صددرصد میکشششتش به جرات قسم میخورم که میکشتش

کاش میگفتم همون موقع 

2740

عزیزم تواوج بلوغ بوده وشایدبه هزاردلیل که میتونه تقصیربزرگترهاهم باشه یه لحظه وحتی ازروی کنجکاوی کاری کرده.حتی خداهم تازه برای این سن گناه و....درنظرمیگیره.پس ولش کن.فراموش که نمیشه ولی حس تلافی روازخودت دورکن حالابه هرشکل.باخودت صادق باشه اگه حسی بهش نداری که هیچ.اگه دوستش داری ولی نمیتونی کارشوفراموش کنی وکینه داری بازم ولش کن وهمون توصیه ی بالا.ولی اگه دوستش داری ونمیدونی درسته یانه که ازکارش بگذری بنظرم بامشاورصحبت کنین