2737
2734
عنوان

مارک یخچال دوقلو

366 بازدید | 60 پست

خانوما بیاییییین بگین که یخچالتون چیه مارکش و اینکه راضی هستین؟ اخه من میخام بخرم نمیدونم چه مارکی خوبه هرکی یه چیزی بهم میگه

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همالیا عالیهه منک راضیم تو این دوسال 

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2738
خیلی گرون شده... الان دیگه نباید به مارک نگاه کنی باید به جیبت نگاه کنی 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اره درسته اما یه چیزی نباشه که زود خراب شه 

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
بوش و اسنوا و ددو

اره خودم لباسشوییمم اسنواس اما نمیدونم الان قیمتشون چند شده

فقط الکترواستیل

اونو چند تا از آشناهامون دارن راضی نبودن نمیدونم چرا

همالیا عالیهه منک راضیم تو این دوسال 

قیمتشو نمیدونید الان چند شده

2706