2733
2739
عنوان

مارک یخچال دوقلو

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 60 پست
اره جاش خیییلی کمه من هیمالیا رو که دیدم واااقعا عالییییه جاشون

من سفید گرفتم یخساز و اب سرد کن دو تا کشو تو یخچال ۷ تا کشو تو فریز اونم همه بزرگ جادار ۴ تام بغل در داره کشو مانند خیلی جاداره و خیلیم خوشگل 

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
اووووو ۳۷ تومن زیاده😥 واسه من بین ۲۰ تا ۲۵ باشه اوکیه

انقدر رفت قیمت بالا ک ادم باید بگرده تا مناسب گیرش بیاد ب نظرم اولیت با قیمت پایین اما جنس و مارک خوبه 

فکر کن ادم مارک  مثلا بوش ک گرونه بخره 

بعد خراب بشه  قطعاتشم کلی گرون باید اندازه پولی داده  دوباره خرج  تعمییرش کنه

باید ب ایناشم فکر کرد دیگ بلاخره وسیلس امکان خرابی داره 

خراب هم بشه پول میخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا دلم ميسوزه برا اونا كه ميخوان تازه تشكيل زندگى بدن و حامى هم ندارن ،

اره بخدا البته الان دیگه خانواده عروس وااااقعا خیلی سختی میکشن یه جهاز معمولی ادم بخاد بده کلی پول میخاد

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
2728
من سفید گرفتم یخساز و اب سرد کن دو تا کشو تو یخچال ۷ تا کشو تو فریز اونم همه بزرگ جادار ۴ تام بغل در ...

یخساز داخلیه مال شمام؟؟؟

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
یخساز داخلیه مال شمام؟؟؟

بله 

راستی ۴ تا ۵ تام طبقه بندیشه

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
 انقدر رفت قیمت بالا ک ادم باید بگرده تا مناسب گیرش بیاد ب نظرم اولیت با قیمت پایین اما جنس و م ...

اره گل گفتی دقیقا👍

اسنوا فقط، ساید داره الکترو استیل بگیر محشره

خودم خیلی الکترو دوس داشتم اما از چنتا از فامیلامون که داشتن پرسیدم ناراضی بدون که

2740
مال خودت چیه؟

ایندوزیت...والا من میخواستم بخرم به من گفتن چمیدونم آلمانیه یا ایتالیایی یادم نیست.. 

چند وقت پیش توی نت زدم فهمیدم اونی که خارجیه اسمش ایندِزیت نه ایندوووزیت.. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خلاصه اینکه کلاه رفت توی سرم به چه گشادی.

البته از حق نگذریم خوب بودااااا. ولی کنار گاز بود ترکید. بعدم اسباب کشی کردیم منهدم شد... مثلا نوفراسته.. طبقه پایینش جوری یخ میزنه که کشو بیرون نمیاد. یخچال فریزر پایینه...

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
بله  راستی ۴ تا ۵ تام طبقه بندیشه

عالیییییه این فعلا تو اولویتمه

اره گل گفتی دقیقا👍

والا ب خدا 

ادم گاهی  میتونه از بندر گناوه  سفارش بده پرداختشم ک درب منزله  خودشون نصب میکنند اگ دیدی سالمه پولش و میدی 

تازه نصف قیمت همه جا

۳ روزه هم ب دستت میرسه

ایندوزیت...والا من میخواستم بخرم به من گفتن چمیدونم آلمانیه یا ایتالیایی یادم نیست..  چند وقت ...

من این اسمو تا حالا نشنیدم واااااای یعنی یخچال پیش گاز باشه بده؟؟؟مال منم چسبیده به گازم خطرناک نباشه یوقت

عالیییییه این فعلا تو اولویتمه

بزن تو گوگل یا دیجی کالا یخچال دوقلو هیمالیا میاره ببین قیمت چنده ب منم بگو

والا ب خدا  ادم گاهی  میتونه از بندر گناوه  سفارش بده پرداختشم ک درب منزله &nb ...

اخه میگم نکنه اونجا جنساش بدل باشه یا چه میدونم بعدا یه ایرادی پیدا کنه اینجا از فروشگاه که بگیری لااقل یه ضمانتی چیزی داره