2737
2739
عنوان

مامانای شما هم اینقد بی رحمن ؟؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 53 پست
چقدر حرفاتو درک کردم 😥🤦‍♂️

💔

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
😒😒😒منم وضعیت تو رو داشتم سخت بود ولی گذشت. به منم خیلی بد می‌کرد همیشه میگفت چرا خدا تو رو به من ...

واقعا همچین مادرایی مریضن 

کلمه مادر مقدسه هرکسی مادر نیست 

البته ببخشید ک اینو میگم 😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میفتادم روی دنده لج تو خونه ما کسی جرات نداره ب من بگه بالای چشمت ابروعه یکم شجاع باش مگه تو ...

ببین منم دقیقا همین حرفای تو رو میزدم دختری بودم شدیددددد لجباز ولی دیگه واقعا کم اوردم دیگ تحمل یه جنگ اعصاب رو تو خونه ندارم ینی واقعا توانشو ندارم ...

بنظرم کاری که انجام میدی و مادرت بازم سرکوفت میزنه

انجام ندی بهــتره

قدرنشناس وبراش کاری نکنی سنگینتری بذار هرچی میخواد بگه

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    
2728
ممنون ک جواب دادی..اره واقعا وقتی نزدیک میشه یکارایی میکنه ک ادم اذیت میشه..قبول دارم نمیشه.همشم میگ ...

اگه برات سخته قطع رابطه کنی... 

میتونی رابطه ت رو خیلی خیلی کم و کوتاه کنی... 

برای خودت قانون و حدو مرز تعیین کن.. و بهش بگو ک مثلا فقط ماهی یه بار میتونی بری... 

وقتی میری کوتاه برو و بیا.

سعی کن یه کسی ک مادرت پیشش مراعات میکنه مثل خاله و عمه و... هم تو اون روزا ببری با خودت ... 

موقعی بری ک وقت نشون دادن یه فیلمه.. یا اذونه یا یه چیزی ک یه کم از وقت اونجا بودنت درگیرش باشی.... 

و...

من فرزند آخرم عزیزم پدرم فوت کرده و مادرم 70 سالشه و هزار جور مریضی داره و ناتوانه هر لحظه نگرانم ...

اوخ عزیزم متاسفم خدابیامورزه

نه من میدونم همه چیزی دارن که ادیتشون کنه ... 

ولی حرفم این بود که شمایی که مادرت هواتو داره خیلی بهتر از منه که خود مادرم مسبب تمام این جهنمه برا من متوجهی؟

ببین منم دقیقا همین حرفای تو رو میزدم دختری بودم شدیددددد لجباز ولی دیگه واقعا کم اوردم دیگ تحمل یه ...

دوست منم مامانش همینطور بود جوری ک جلو جمع کتکشم میزد با اینکه عقد بود با شوهرش میرفت بیرون بهش میگف تو هرزه ای الان ک ازدواج کرد مادره جوری خودشو مظلوم نشون میده ک انگار ک بهترین مادر تو دنیاس تازه طلبکارم هس میگه چرا خونمون نمیای 

2738
اوخ عزیزم متاسفم خدابیامورزه نه من میدونم همه چیزی دارن که ادیتشون کنه ...  ولی حرفم این بود ...

ممنون عزیزم🦋

آره گلم متوجهم و از صمیم قلب آرزو میکنم نجات پیدا کنی هر چه زودتر

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
بنظرم کاری که انجام میدی و مادرت بازم سرکوفت میزنه انجام ندی بهــتره قدرنشناس وبراش کاری نکنی سنگی ...

همه این راه هایی که میگین رو انجام دادم فایده نداره بدتر میشه خیلی بدتر لج میکنه

ببین منم دقیقا همین حرفای تو رو میزدم دختری بودم شدیددددد لجباز ولی دیگه واقعا کم اوردم دیگ تحمل یه ...

کلا بی تفاوت باش نسبت ب خانواده مطمعن باش مامانت روزی چوب اینکاراشو میخوره و میفهمه تنها کسی ک بدردش میخوره تویی 

دوست منم مامانش همینطور بود جوری ک جلو جمع کتکشم میزد با اینکه عقد بود با شوهرش میرفت بیرون بهش میگف ...

دقیقاا واقعا اینجور مامانا جوری خودشونو مظلوم میکنن که انگار فرشتن هه و گیر یه دیو دوسر افتادن ..

ممنون عزیزم🦋 آره گلم متوجهم و از صمیم قلب آرزو میکنم نجات پیدا کنی هر چه زودتر

تنتحمنم ارزو میکنم همه دخترایی که گیر همچین خانواده های و مامانای شیطان سفت شدن نجات پیدا کنن و طعم خوشبختی رو بچشن 

2706