2733
2734

واقعا نمیدونم چرا اینجوریه اخه ! اون از اون دوسالگیم که با اهمیت ندادن به من باعث شد یه بند انگشتم بره لا چرخ گوشت و قط بشه 😔اینم از الان که هجده سالمه و شده مامور عذابم 

همیشه تا جایی ک یادمه فقد فش داده و تحقیر کرده و مقایسه و تهمت...بخدا دیگ نمیدونم چکار کنم  هر کاری بکنم ایراد میگیره ..امشبم که خونه عموم خونمون دعوت بودن از صبش بگم که با سروصداش بیدار شدم براشون صبونه درس کردم ظرفارو جم کردم شستم ناهار درس کردم سفره رو پهن کردم و.... ظهرش از خستگی خوابم برد وقتیم بیدار شدم کلی کار ریخت سرم حتی خریدای بیرون و نونوایی که باید بابام یا داداشم بگیره هم من انجام دادم وقتی مهمونا اومدن چون پزیرایی یکم اونم برای ایه ک داداشم بهمش ریخت کلی تو اشپز خونه تحقیر کردمنو که کارات به درد عمت میخوره تو رو نخواستم خدا چه بلایی سرم اورد تو رو داد بهم ... 😔😔واقعا نمیدونم چراا با من فقد تو خانواده با من اینجوریه هرکار کنم به چشش نمیاد همه جا بد منو میگه و خودشو مظلوم میکنه 😔

از همه کارا من ایراد میگیره یعنی واقعا ارزو دارم یبار پیشش بشینم بتونم بدون بحث یا دعوابی باهاش حرف بزنم 😔

ههه همه میگن تک دختری خوشبحالت ولی به چه درد من میخوره تک دختری که تو خانواده خودش غریبه باشه واقعا از این وضع خستم امشب حسابی دلم گرفت که با هر قدم که از جلوش رد شدم حرفی بارم کرد و... بعضی وقتا فک میکنم شاید مادر واقعیم نباشه ،اینایی که گفتم فقد فقد بخشی از کاراش بود 

تروخدا دعا کنید برام خلاص بشم از این خونه زجر اور و خواهش میکنم خواهش میکنم شما اگه دختر دارین این تارا رو باهاش نکنید 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من بدتر از تو بودم... 

از هجده سالگی ب بعد جدا شدم ازشون... مجردی زندگی میکنم... 

الان در حد سلام و خدافظم

اونم برا این ک موقع ازدواج بتونم ب طرف بگم اینا ننه بابامن خانواده ت برن اونجا خواستگاری...  وگرنه همونم بعدش قطع میکنم

2738

عزیزم دیگه تو خونه اصلا کار نکن مامانت وظیفشه کارای خونه رو انجام بده زن خونست خرید بیرون هم ک کار مرده ن تو تو الان سنت کمه درستو بخون با دوستات برو بیرون از جونیت لذت ببر خیلی مادرارو دیدم ک اینجورن ک انگار دخترشون دشمنشونه 

عزیزم😢

من حس غریبی تو با خانوادت کاملا درک میکنم چون خودمم تو خونه مون هیچ جایگاه و ارزشی ندارم😔

البته مامانم باهام خوبه

اما برادرام خیلی اذیت میکنن مأمور عذابمن

غصه نخور ما هم خدایی داریم

مطمئن باش آیندت روشنه

کاش مستقل بشی از پیششون بری

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

عزیزم غصه نخور مادرته دوستت داره تو هم بهش بگو دوس نداری اینجوری باهات حرف بزنه مثل کوزتم نباش هر کی یه وظیفه داره چون تو انجام میدی بقیه هم از خدا خواسته از زیر کار در میرن 

عزیزم دیگه تو خونه اصلا کار نکن مامانت وظیفشه کارای خونه رو انجام بده زن خونست خرید بیرون هم ک کار م ...

لذتتت؟؟ من با این سنم حتی اجازه ندارم با دوستام تا کتابخونه تنها برم 😂😔چه لذتی اخه میتونم بکنم از این زندگی نکبت 

عزیزم من بدتر از تو بودم...  از هجده سالگی ب بعد جدا شدم ازشون... مجردی زندگی میکنم...  ...

میگم منم مامانم خیلی اذیت میکنه..ولی من نمیتونم قطع ارتباط کنم..همش حس دلسوزی دارم..بااینکه تو ازدواجمم خیلی اذیتم کرد..چطور اینکارو میکنید؟

2706