2733
2734
عنوان

متآهلم زندگیم فرقی با مجردی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 25 پست
بدون اینکه قهر کنی بدون دعوا چند وقت ازش دور شو 

اونوخودش اصلا واسش مهم نیس و بی منطقه و زرنگ بازی در میاره و دست پیش میگیره که پس نیفته  و جلو جلو منو محاکمه میکنه

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
اونوخودش اصلا واسش مهم نیس و بی منطقه و زرنگ بازی در میاره و دست پیش میگیره که پس نیفته  و جلو ...

خیلی مردا هستن که احساسی نیستن نمیشه که همه جدا شن

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا ارامش دلت دعا میکنم خواستی تاپیکمو لایک کن برا توهم آیت الکرسی بخونم❤

ممنون عزیزم لایک کردم 💜💜

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
اونوخودش اصلا واسش مهم نیس و بی منطقه و زرنگ بازی در میاره و دست پیش میگیره که پس نیفته  و جلو ...

ببخشید ولی یه گهیه مثل شوهره من الان یه ماهه تو قهر و دعواییم نمیدونم چه مرگشونه این مردها 

2731
هی میگه تمام برو جدا شیم باز خودش پی ام میده هنوز زیر یه سقف نرفته اینیم 

شوهر منم وقتی چیزی میشد به من میگفت برو خونه بابات خوشومدی خیلی بی چشم و رویه

خیلی سخته شرایط برای تو سخت مبشه تو جامعه ب مردا بیشتر بها میدن.

قیدشو بزن واقعا غرورت له میشه باهاش اون هم میفهمه مجبوری و نمیتونی نه بمونی نه بری

ببین تاپیک آخرمو بخون، شوهر منم باهام خوب تا نمیکنه، خستم کرد این هفته باقهر گذاشت رفت با مشورت دوستان تصمیم گرفتم محلش ندم، اولش اونم تریپ قهر برداشت هر چی ب آخر هفته نزدیک میشیم مهربون تر میشه

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
ببین تاپیک آخرمو بخون، شوهر منم باهام خوب تا نمیکنه، خستم کرد این هفته باقهر گذاشت رفت با مشورت دوست ...

عزیزم اون همیشه همین بوده ۶ساله

اون الان دوره سه ماهه دور بوده الانم یه شرکت راه انداختن تو شهر نزدیک ب شهرمون و اونجا هنوز نیرو نگرفتن

2738
شوهر منم وقتی چیزی میشد به من میگفت برو خونه بابات خوشومدی خیلی بی چشم و رویه خیلی سخته شرایط برای ...

والا الانم خونه مامانم هستم هنوز نرفتیم زیر یه سقف من جا دارم ولی چون دوسش دارم اذیتم میکنه 

شوهر منم وقتی چیزی میشد به من میگفت برو خونه بابات خوشومدی خیلی بی چشم و رویه خیلی سخته شرایط برای ...

اره سواستفاده میکنه یه بار ولش کنم یا آدم میشه یا تموم میشه هنوز زیر سقف نرفتیم رابطه مون سرد شده مامانم میگه جدا شو دیگه نیاد اینجا امروز میخواست بیاد خونمون گفتم مامانم میگه تکلیفتونو روشن کنید برید خونه خودتون گفت من پول ندارم تو هم برو با مامانتوحال کن 

عزیزم اون همیشه همین بوده ۶ساله اون الان دوره سه ماهه دور بوده الانم یه شرکت راه انداختن تو شهر نزد ...

واقعا پول نداره ولی خب شده یازده سال دیگه خیلی هم دوسش دارم میاد خونه مامان پول خرج میکنه میگم‌نکن خودمون هیچی نداریم نه حرف گوش میده بعددهم میاد میگه تقصیره توعه پول نداریم