2737
2734

هردومون سی سالمونه خیلی دوستش داشتم بچه دار شدیم عششق نمیدیدم از سمتش فقط در حد همخوابی و اصلا واسش توقعام مهم نیست بماند طی جند سال بدلایل اخلاقش از چشمم افتاد من زیادی خوب بودم اصلا خودمو مفت دادم بهش چون خیلی عالی خودشو نشون داده بود مرد خونه زندگی نیس همسفرم نیس تو این دنیا ..‌این مرد درست بشو هست؟؟خستع شدم میشه مهرمو ببخشم بچه ها رو در ازاش بگیرم؟؟؟

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

انقد جدی هست که به طلاق فکر میکنی؟

برای خوب شدن تلاش کردی؟

مشاور رفتین؟

باهاش صحبت کردی؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
انقد جدی هست که به طلاق فکر میکنی؟ برای خوب شدن تلاش کردی؟ مشاور رفتین؟ باهاش صحبت کردی؟

بله عزیزم خیلی تلاش کردم اما همش ی طرفه بود تدریجی خودم سرد شدم

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2706