2733
2734
عنوان

حقیقت تلخ +عکس

491 بازدید | 11 پست

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوس ندارم کسی بیاد خونم کارکنه خودمم خونه کسی کار نمیکنم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

اه اینقدر بدم میاد وقتی میریم مهمونی صاحب خونه میخواد سفره بندازه یا جمع کنه مامانم میگه تو زحمت نکش غزل جمع میکنه  یا تو زحمت نکش غزل میشوره، صاحب خونه هم با کمال تاسف قبول میکنه  

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

من اصلا نمیذارم کسی خونم کار کنه حس میکنم به مهمونم بی احترامی میشه وایسه کار کنه برامن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

من که کسی بیاد خونم حتی خانوادم اجازه نمیدم ی استکان جا بجا کنن خودمم میرم جایی ی استکان جابجا نمیکنم تِزمم اینه اگه ادم بره مهمونی بخواد کار کنه ک چ فرقی با خونه خود ادم داره.فقط خونه مامانم کار میکنم چون مامانم سنی ازش گذشته گناه داره

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.