2737
2739
عنوان

یادبگیرید ک برادر شوهرنامحرمه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 187 پست
برادرشوهر با زن داداش مگه داریم مگه میشه😨😨😨

مد شده من خیلی شنیدم چند نفرم دیدم 😔

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرشوهر من هنوز ۱۶ سالشه من ۳ساله عروسشونم هیچ وقت نمیتونم جلوش دامن یا روسری بپوشم با بلوز شلوار و بدون روسریم خونشون نمیدونم چرا هیچ وقت به دلم نمیزنه پدرشوهر و برادرشوهرم نامحرمن 🙁

2731

عزیزم به شخصیت طرفم بستگی داره یه بار شوهرم خونه نبود مجبور شد ب برادرشوهرم بگه بیاد بمونه خونمون ادن رفت اتاق خوابید منم با پسرم تو حال تخت گرفتم خوابیدم

خدایا یاورم باش☝☝☝
برادرشوهر با زن داداش مگه داریم مگه میشه😨😨😨

اره بابا مورد داشتیم برادرشوهرش دوست پسرش بوده😐🤦‍♀️

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

برادرشوهر من مث داداشمه برای من.ولی از نگاهاش خوشم نمیاد.البته یدونشون اینجورین.شایدم منظوری نداره.ولی من معذبم پیشش.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

جدی چرا همه چی براتون غیر قابل باوره ؟به خدا دنیا یه عالمه آدم با یه عالمه اخلاق متفاوت داره 

شک نکنید مردایی هم هستن که به ناموس

برادر خودشونم دست درازی میکنن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

الحمدلله ندارم برادرشوهر ولی مامانم از قول پدرش(پدر بزرگم)میگه:برادرشوهر از صدتا نامحرم نامحرم تره!چون غریبه یه لحظه میبینه و میره.ولی برادرشوهر مدام چشم تو چشمه

البته نظرشون راجع به شوهر خواهرم همینه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

من تاپیکی که میگی نخوندم ولی معتقدم وقتی با خانواده ای وصلت میکنی اونا هم جزوی از خانوادت میشن و برادرشوهر حکم برادر رو داره و هیچ کدوم از طرفین حق نداره فکربدی نسبت به دیگری داشته باشه و تنها بودن با برادرشوهرم هیچ وقت تو ذهنم بد نبوده وا چرا بد باشه؟خیلی موارد اسثنایی پیدامیشه که مریض باشه فکرشون

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
مردا هیولا نیستن کاش انقدر نترسیم و نترسونیم کسی رو و دختر بچه هارو با وحشت از همه ی مردا بار نیاریم

موافقم...شوهر من زمان مجردیش کلید خونه برادرشو داشت...جاریمم خیلی خانوم و مومنه

موقع ناهار و شام زنگ میزد شوهرم میرفت خونشون

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706