2733
2734
عنوان

یادبگیرید ک برادر شوهرنامحرمه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 187 پست
بله دوسال دوستی کم نیست مثل زن وشوهرشدن از هردری حرف زدن تو تصوراتشون و س ک س چت هاشون باهم بودن دیگ ...

نگووووو من نمیتونم درک کنم مال گذشترو هی میگن گذشته بوده مهم الانع ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر وقتی متوجه ی رابطشون شده باردار بوده 

چه ربطی به بارداری داشت بهرحال اون زن قبل ازدواجش بوده چرا جلو شوهرش کوچیکش کرد استارتر خیلی بی منطفه یجوری گفت خیانت گفتم شاید متاهل باشن

استارتر محض اطلاعت هیچ خیانتی نکردن تو هم اینقد حرص بخور که پیر شی 

شوهرت بهت نگفته چرا جاری بدبختو کوبوندی؟؟؟؟

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
وقتی از قبل دوست بودن دیگه چرا آبروی جاریتو جلو شوهرش بردی چرا شوهرتو مجبکر کردی جلو داداشش بگه دوست ...

واقعا ب نظرت بدجنسم؟برادرشوهرم از قبل ازدوستیشون خبرداشت و چیزی ب من نمیگفتن بعدشم این شرط من واسه موندن بود اگه شوهرم نمیخواست میتونست نگه

2731
اره کناراومد و بدون توجه ب مخالفت های بقیه ب زور باهاش ازدواج کرد باماهم رفت وامد داشت یکسره خونمون ...

زمان دوستی جفتشون مجرد بودن؟؟؟ پس شما چطور موقع بارداری متوجه دوستیشون شدی تا اون زمان هنوز دوست بودن؟

واقعا ب نظرت بدجنسم؟برادرشوهرم از قبل ازدوستیشون خبرداشت و چیزی ب من نمیگفتن بعدشم این شرط من واسه م ...

ولشون کن اینا همه اگه خودشون جا توبودن جاریو کرده بودن تو کیون خر حالا رفتنه رو ممبر

خدای خوب و مهربون❤هرکسی که به یادته به آرزوهاش برسون☘
من به شوهرم میگم داداشت بی غیرته میگا داداش من بی غیرت نیست خیلی وقته دل ازش بریده برا همین براش مهم ...

من جدیدا یاد گرفتم هرببینمش فقط میسوزنمشون با کنار شوهرم بودن به خودم رسیدن توهم همین کار روبکن 

2738
نه من یطوری بزرگ شدم مامانی طوری حساس بود رومون یبار لباس زیرام رو رخت آویز بود تو حیاط رفت و آمد بو ...

آره میدونم چی میگی. من جاری ندارم اما از دست مادرشوهرم میکشم همش لختی میپوشه یا پیرهن کوتاه یا بلوز یقه بااااز. منم میرم اونجا لخت میپوشم لختاااا. از دست کارای اون وگرنه مامان منم بهم یاد داده بعضی لباسارو حتی جلو مادرشوهرت نپوش بی احترامیه مثلا شلوارکای خیلی کوتاه.ما هم اینطوری بزرگ نشدیم ولی طرف مقابلم انگار دوس داره منم کم نمیارم🤪

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
من جدیدا یاد گرفتم هرببینمش فقط میسوزنمشون با کنار شوهرم بودن به خودم رسیدن توهم همین کار روبکن  ...

من همیشه به خودم میرسم شوهرم جلوشون قربون صدقه بو موهامم میره🤣

خدای خوب و مهربون❤هرکسی که به یادته به آرزوهاش برسون☘
چه ربطی به بارداری داشت بهرحال اون زن قبل ازدواجش بوده چرا جلو شوهرش کوچیکش کرد استارتر خیلی بی منطف ...

قضیه از اونجایی شروع شد ک برادرشوهرم ب مادرش گفته بود ک شوهرم بامنظور ب خونه اونا رفت وامد میکنه اگه واقعا چیزی نبود چرا باید این حرف رو میزد؟

ولشون کن اینا همه اگه خودشون جا توبودن جاریو کرده بودن تو کیون خر حالا رفتنه رو ممبر

آخه چه ربطی به جاری داشته شوهرش پنهون کاری کرده چرا چوبشو جاری بدبخت بخوره وااا انصافم خوب چیزیه اونموقع جاری و شوهرش مجرد بودن خیانتی نبوده 

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
متاسفانه منم چند مورد اطرافم دیدم واسه همین به هیچکس اعتماد ندارم و سعی کردم با برادر شوهرام اصلا صم ...

😲😲😲😲😲😨😨😨😨😨😨

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
2706