2703
2553
عنوان

یادبگیرید ک برادر شوهرنامحرمه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 187 پست
یه بار جلو جاریت لخ ت شو که ببینه فقط خودش نداره😏 حساب کار دسش میاد

نه من یطوری بزرگ شدم مامانی طوری حساس بود رومون یبار لباس زیرام رو رخت آویز بود تو حیاط رفت و آمد بود یادم رفت شالمو بندازم روشون مامانی۳روز باهام قهر کرد

خدای خوب و مهربون❤هرکسی که به یادته به آرزوهاش برسون☘
ببین طبق گفته خودت این جریان مال زمانی بوده که هر دو مجرد بودن دیگه چه خیانتی؟!! 

بله دوسال دوستی کم نیست مثل زن وشوهرشدن از هردری حرف زدن تو تصوراتشون و س ک س چت هاشون باهم بودن دیگه چی بدتر ازاین ک بعدهاهم توچشمای هم نگاه میکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بدتر از اون شوهر هویجش حرصم میده ک هیچ عکس العملی نشون نمیده

جاریه منم جدیدا اینجوری شده بود جلو شوهرم با با تیشرت اومد البته ی سارافون استین حلقه ای روش پوشیده بود ولی دستاش کلا مشخص بود انقدر حرصم گرفت شوهرمم بدش اومد دیگه نرفتم خونشون 😎

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
شوهراشون اصلا غبرت ندارن یعنی خر باید جلوی اینا لونگ بندازه

من به شوهرم میگم داداشت بی غیرته میگا داداش من بی غیرت نیست خیلی وقته دل ازش بریده برا همین براش مهم نیست...حالا ن ب شوهر من ک زیادی حساسع نه به اونا...شوهر من اونروز میگمش خیلی وقته نرفتیم بیرون بریم میگه ببرمت بیرون ۴تا بی ناموس نگات کنن من عصابم خورد بشه خیلی دلم گرفت دوست ندارم بددل باشه اما خب اونروز رفتیم داروخانه ی مردی دراومد گفت چقدر خوردنی هستی شوهرم صداشو شنید از اونموقع خیلی حرص میخوره

برادرشوهر من هنوز ۱۶ سالشه من ۳ساله عروسشونم هیچ وقت نمیتونم جلوش دامن یا روسری بپوشم با بلوز شلوار ...

پدرشوهر ک عزیز محرمه

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2714
اره

خب زنداداششم اون موقع مجرد بوده دیگه 😕😕 خیانت به حساب میاد؟ 

البته قبول دارم کارشون به شدت زشت بوده هم ازدواج اون خانوم با برادر دوس پسرش هم نگفتن همسر شما ـ..حالا چجوری فهمیدی؟

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
بله دوسال دوستی کم نیست مثل زن وشوهرشدن از هردری حرف زدن تو تصوراتشون و س ک س چت هاشون باهم بودن دیگ ...

خوب کار بدی کردی

الان هم طوری قضیه را توضیح دادی که این تصور بوجود امد دوتا متاهل ارتباط داشتن باهم

این کارت اخلاقی نبود

ضمنا خیلیا تو مجردی کارهایی کردن 

شما به چی میگین خیانت

یعنی برادر شوهرت با این خیانت کنار اومد؟ الان با زنش و شوهر شما رابطه اش خوبه؟

اره کناراومد و بدون توجه ب مخالفت های بقیه ب زور باهاش ازدواج کرد باماهم رفت وامد داشت یکسره خونمون بودن تا وقتی ک من فهمیدم و دیگه اجازه ندادم حتی ب هم سلام کنن

جاریه منم جدیدا اینجوری شده بود جلو شوهرم با با تیشرت اومد البته ی سارافون استین حلقه ای روش پوشیده ...

اینا نم چشونه جدیدا جاریا لخت و پتی شدنه

متاسفانه منم چند مورد اطرافم دیدم واسه همین به هیچکس اعتماد ندارم و سعی کردم با برادر شوهرام اصلا صمیمی نشم هر چند ادمای خوبین ولی من همش فکر میکنم همشون مثل همن،یه دوستی داشتم میگفت یکی از زنداییاش با ۳ تا داییای مجردش رابطه داره و جالب اینجاست همشون میدونن و همشونم خودشونو زدن به کوچه ی علی چپ

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2706