2733
2734
عنوان

خیالات بچگیاتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 17426 بازدید | 589 پست

من همیشه فک میکردم مادرم نامادریمه اما نمیخوان بهم بگن..تو مدرسه ب همه میگفتم کوچولو بودم مامانم مرد این زن بابامه..آخه چند بار ک کتکم زد تو کتم نرفت ک مادرمه گفتم آخه مادرا ک بچشونو دوس دارن..پدرم قبلا یه زن دیگه داشت ۱۵ سال ازش بزرگتر بود پیرشده بود فوت کرده بود فک میکردم اون مادرم بود .. پدرم خیلی زن اولشو دوست داشت خدا رحمتش کنه🙏پدرم اندازه بابای مامانم بود خیلی ازش بزرگتر بود وقتی باهم ازدواج کردن..یه مدت پیش همکلاسی دوران دبستانم دختر داییمو دیده بود بهش گفته بود فلانیو میشناسی  طفلی مامانش مرده بود اونم گف آره دختر عممه اما عمم زنده س میگه دختره شوکه بود فک کن غیر بومی بود بخاطر اینکه مامانم مرده بود باهام دوست شده بود با کسی دوست نمیشد زیاد..الان چ فکری در موردم میکنه 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یادمه دستشویی که میرفتیم میگفتن نگاه نکن کور میشیا..چراغ یخچال رو همیشه تگاه میکردم کی خاموشش میکنه 😐...از امام زمان میترسیدم میگفتم تا من زندم نیان منو میکشه با شمشیر بزرگش😐...همیشه دلم میخواس تلویزیونو بشکونم ادم کوچولوها بریزن بیرون. خداروشکر نکردم اینکارو😞...

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

چقد بچگیامون قشنگ و ساده بود 😍 چه زود بزرگ شدیم ...دنیای بچه ها خیلی قشنگ و خاصه 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

آهان باز یادم اومد میگفتن اگه مورچه رو بکشی اوندنیا بهت خرما میدن میگن باهاش هجونقد مورچه درست کن و زندشون کن برن 😐 همیشه به خدا میگفتم من زودتر از مامان بابام بمیرم از عمر من کم کن بده اونا و اینکه مامان بابام هیچوقت پیر نشن موهاشون سفیدنشه همیشه جوون بمونن تو ذهنم من پیر بودم ولی مامان بابام جوون 😍 ساعت برنارد که نگم براتون عاشقشششششش بودم از این ساعت جیبیا از. کربلا مامان بزرگم اورده بودن هی دکمه شومیزدم خبری نمیشد 😞یادش بخیر ....نمیدونم فازم چی بود ولی همیشهدوست داشتم 20 سالم باشه هی روزگار 20 سالگیمم گذشت و شد 26 سال 

2738

من بچه بودم میرفتم توخلوت زیرپامم ی چیزی میزاشتم یکم بالاترباشم هی خداصدامیکردم باهام حرف بزنه اخه میگفتن میشه باهاش حرف زدفقطنمیتونی ببینیش بعدفک میکردم باتلفن باهش حرف بزنم باخودم میگفتم شمارشوازکجابیارم

حمدوسپاس پرورگارم 
ای جان چ بانمکی😁

🙈🙈💗💗

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

من همیشه فک میکردم ادم کوچولوها وجود دارن.باهاشون حرف میزدم میگفتم کاریتون ندارم بیاید بیرون.میخوام ببینمتون.من دوستتون دارم و...

و گاهی زمین رو میکندم که شاید اونجاباشن.

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2706