2737
2734
عنوان

خیالات بچگیاتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 17426 بازدید | 589 پست
گناه داشتن اون عروسکا از دست من چی کشیدن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 اره تو کار زیبایی بودم   ..

😅👍🏻چه خلاق و هنرمند

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا مثه من تازه من فك ميكردم زندگي خودمونم تو تلويزيون يكي ديگه داره پخش ميشه😅😅😅 و اونا دارن ن ...

آررررره😍😂😂😂

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
وااای عین من فک میکردم اگه بازش کنی کلی ادم توش میبینی😂  یا فک میکردم تو دیوارای خونمون دو ...

آره دقیقا منم همینطور بعد فکر میکردم اوناهم منو از تو تلوزیون میبینن😅😅😅

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2728

من تو شیش سالگی لبای پسر داییمو بوسیدم، تازه اون ۸سالش بود😂😂😂😂اخه خیلی زشت بود شبیه قورباغه،،،فک میکردم الان ب شاهزاده تبدیل میشه یا اینکه دوتامون ب آدم کوچولو تبدیل میشیم،،، یادش بخیر هنوزم پسر داییمو میبینم خندم میگیره

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
یکیش اینکه الانم که الانه باخودم تنها بودنی حرف میزنم یا تو خیالاتم  یکیشم اینکه فکر میکردم خد ...

چرا بعضی ها اینجورین مشکل خاستی دارن من ناراحتم بعضی وقتا تنهام فکرمیکنم باخودم حرف میزنم البته منظورم  بلند فکرکردنه 

من حس میکردم اگه شیشه تلوزیونو بشکنی میتونی بری پیش اونا همیشه موقع برنامه کودکا دوست داشتم شیشه تلوزیونو بشکنم ولی از ترس مامانم میریدم به خودم 😁😁😁😁

۹۹/۹/۹      ((بهترین اتفاق زندگیم  ))  
2740

اگه تلویزیونو بشکنم میتونم وارد یه دنیای جدید شم 😨

اگه خودمو از تراس بندازم پایین پرواز میکنم 😐

گوزنا شوهر اهوهان 😂

به خودم قول داده بودم هیییییچوقت نمیرم 😶

اگه بزرگ شم میرم زیر اب زندگی میکنم 😲

مامان بابا وقتی شب میشه پوست میندازن 😳😱

من از نخ درست شدم 🙊

قاصدک ها داداشمو پشتشون سوار کردن اوردن دادن به ما 😁

قاتل مورچه ها بودم  مینداختمشون تو اب بیرونشون میووردم بعدم زیر پا لهشون میکردم میگفتم بیا اینو میخواستی هی دستو پا میزدی؟😒😔😂

فکر میکردم اگه برم زیر تخت وارد دنیای ممول اینا میشم 

اخه خدایی این فکرا چطوری میومد تو ذهنم ؟؟

کلا بچگیم با این فکرا گذشت......😂😂😂😆😎😎😎

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن